Tekma, ki je bila v soboto preložena zaradi snega in vode na travnati zelenici, je bila v drugem poskusu vendarle odigrana. Krško se je pred tekmo nahajalo na zadnjem mestu prvenstvene razpredelnice, a je imelo tudi tekmo manj od Celjanov, ki zasedajo deveto mesto. Na drugi strani so Domžalčani, tokrat brez kaznovanega Horića in še s kopico poškodovanih obrambno naravnanih igralcev, v Posavje pripotovali s popotnico, da letos na gostovanjih še niso zabeležili poraza. Pri tem je ostalo tudi tokrat, a so se varovanci trenerja Elsnerja znova reševali v zadnji sekundah. Krško, ki je neporaženo zadnje tri tekme, ob novem neodločenem rezultatu ostaja na zadnjem mestu prvenstvene razpredelnice.

Na Stadionu Matije Gubca se je tokrat zbralo 600 gledalcev, ki so ponovno pripravili pravo nogometno vzdušje. V prvih minutah sta obe ekipi gradili svoj način igre, kar ni prineslo nobenih večjih priložnosti. Igra je potekala večinoma na sredini igrišča. Prvo resnejšo priložnost so imeli gostje iz Domžal. Po predložku Skubica je bil vratar Zalokar malce prekratek in žoge ni uspel izbiti pred gostujočim napadalcem. V bližini je bil tudi domžalski napadalec Vuk, ki mu ni uspelo zadeti žoge. Na drugi strani so domači nevarno zapretili šele v 22. minuti, ko je prosti strel izvedel Urbanč. Slednji je strel sprožil proti desni vratnici, vendar je Vidmar žogo odbil. Takoj zatem sta sledili še dve priložnosti, prvi strel so odbili gostujoči obrambni nogometaši, drugi je končal v prečki in ostalo je pri začetnih 0:0. Po pol ure igre je globinsko žogo domžalske zvezne vrste lepo sprejel Vuk, ki se je sam znašel pred Zalokarjem. Slednji je odlično reagiral in nizek strel Vuka ubranil. Nekaj trenutkov kasneje je na vrata Zalokarja ustrelil še Mance, a se je vratar Krškega izkazal in žogo obdržal v svojih rokah. Ob koncu prvega dela srečanja je poskušal še Črnic, ki je streljal s približno 20 metrov. Zalokar je žogi s skrajnimi močmi spremenil pot ter preprečil morebitno vodstvo gostov po prvem delu srečanja.

Domžalčani so drugi polčas začeli veliko napadalneje in si že v prvih minutah drugega polčasa pripravili nekaj nevarnih akcij. A tudi domači nogometaši se niso predali in po podaji Poljanca z desne strani nevarno zapretili. Do strela je prišel Volarič, vendar so ga gostujoči branilci le toliko ovirali, da je njegov strel končal tik ob desni vratnici vratarja Vidmarja. Akcije so se vrstile ena za drugo, ponovno so bili najbližje zadetku gostje. Po podaji Skubica z desne strani je do strela z glavo prišel Balkovec. Zalokar je nizko žogo uspel ujeti ter preprečiti morebitno vodstvo gostov. Sledila je še ena priložnost na gostujoči strani, z nizkim strelom z roba kazenskega prostora je poskusil Črnic, Zalokar pa se ponovno ni dal premagati. Nevarne priložnosti so prebudile domače nogometaše in v 61. minuti so prišli tudi do vodilnega zadetka na tekmi. Na sredini igrišča je akcijo pričel Urbanč, ki je poslal visoko podajo proti Čehu. Ta se je ob zapozneli reakciji domžalske obrambe sam znašel pred vratarjem Vidmarjem ter ga premagal z rahlo dvignjenim strelom. Zadetek v mreži Domžal je goste presenetil in potrebnih je bilo približno deset minut, da so gostje prišli do nove priložnosti. Poskušal je Črnic z desne strani kazenskega prostora, vendar se je še enkrat več izkazal Zalokar. Sledil je močan pritisk gostujoče ekipe, vendar je domači vratar za domžalske napadalce predstavljal nerešljivo uganko. A v 89. minuti je klonil tudi Zalokar in Domžalčani so izid izenačili. Gostje so prebili krško obrambo po desni strani, po visoki podaji v kazenski prostor se je najbolje znašel Črnic, ki je žogo z glavo pospravil za hrbet Zalokarja. V nadaljevanju bi gostje skorajda prišli do vodstvo, ko so izvedli hitro akcijo in s strelom Šišića z roba kazenskega prostora zadeli vratnico.