Tudi 24. krog 3. SNL vzhod ni ločil trojice na vrhu lestvice. Troboj za prvaka med Nafto 1903, NŠ Mura in Odranci se nadaljuje. V najboljšem položaju so Lendavčani, ki so napolnili mrežo Rakičana in imajo dve točki prednosti pred Muro in Odranci. Mura je v mrežo Bogojine pospravila kar devet zadetkov, tesno, a že enajsto zmago v nizu pa so v Kuzmi vknjižili Odranci.

Lendavska Nafta 1903 je na domačem terenu s petico ugnala goste z Rakičana. Lendavčani so napadalno krenili v tekmo in v prvih minutah zapravili nekaj lepih priložnosti. V 27. minuti pa so vendarle povedli, ko je žogo v svojo mrežo poslal Miličević. V nadaljevanju je strelski pohod nadaljeval najboljši strelec lige Vedran Vinko, ki je zadel kar trikrat. V začetku drugega polčasa je bil uspešen še Roginić. Nogometaši Hotize so na gostovanju v Ljutomeru morali priznati poraz. Po prvem delu je bil rezultat še začetnih 0:0, a so Prleki v nadaljevanju prišli do nove zmage. V 68. in 81. minuti je bil uspešen Novak. Biro je tri minute kasneje z zadetkom iz prostega strela vodstvo domačih znižal. Vendar ne za dolgo, saj je Brumen minuto pred koncem rednega dela tekme postavil končnih 3:1.

Mrežo Bogojine je v Fazaneriji napolnila soboška Mura. Okrog 350 gledalcev je videlo kar devet zadetkov, z goliado je v 23. minuti pričel David Lonzarić. Amadej Maroša je v nadaljevanju zadel z bele točke in domači nogometaši so na odmor odšli z rezultatom 2:0. V nadaljevanju je bilo doseženih še sedem zadetkov. Po dveh zadetkih se je ‘hat-tricka’ razveselil Maroša, prav tako dvakrat pa je zadel še Tomažič Šeruga. Gola so se veselili še Vaš, Atanasov in Zorko. Novo zmago so dosegli tudi Odranci in niz zmag podaljšali že vse do številke enajst. A tokrat le ni bilo tako lahko, saj je zmagoviti zadetek za Odrance šele v 88. minuti dosegel Gerencsér, ki je v polno meril po ponovni izvedbi enajstmetrovke. Odranci so ohranili stik z Muro in ostali dve točki za Nafto 1903.

V Veliki Polani so domači nogometaši do točke prišli šele v sodniškem podaljšku. Po prvem polčasu so gostje z Martjancev vodili že z 0:2, v 32. in 45. minuti sta bila uspešna Roškar ter Bencik. V nadaljevanju so domači zadeli dvakrat, uspešna sta bila Škafar in Žižek, ki je zadel v 92. minuti. V zaključku srečanja je bil izključen gostujoči nogometaš Žganjar. Spored 24. kroga bo v lepem spominu ostal Križevcem ter Gradu. Slednji so na gostovanju pri Beltincih slavili z rezultatom 1:2. Že po prvem polčasu so gostje imeli minimalno prednost, ki so jo povečali v 51. minuti. Uspešna sta bila Sukič ter Buček Huber. Poraz domačih je v 87. minuti ublažil Tkalec, ko je izvedel enajstmetrovko. Križevčani so v Turnišču slavili z 0:3 in si pred koncem prvenstva pripisali nove tri točke. V prvem delu srečanja sta bila uspešna Lepoša ter Bunderla, v drugem polčasu je zadel še Pejnovič.