Po včerajšnji zaostali tekmi 18. kroga Prve Lige Telekom Slovenije, sta misli strnila oba stratega včerajšnjih tekmecev. Vlado Badžim, je sicer zadovoljen z borbenostjo svojih varovancev, a še vedno nima na voljo vseh okrepitev: »Nisem pričakoval da bom pričel s takšno ekipo. Na koncu se nam je nekaj zalomilo pred samim začetkom, upamo, da bo do soboto še to vredu in da bomo lahko potem malo boljši. Zgodba je takšna kot je, tudi smo nekako uspeli sestaviti približno enajsterico. Začetek ni bil slab imeli smo nekaj svojih zadev, ampak smo potem začeli popuščat. Začeli smo s točko, upamo da bomo do sobote imeli širši kader, in da bomo poskušali odigrati malo boljšo tekmo. Za borbenost, korektnost moram fantom čestitati, in upam da bo v drugi tekmi še boljše.«

Oliver Bogatinov, strateg Kidričanov je kljub prejetemu zadetku v izdihljajih srečanja zadovoljen s prikazanim: »Res je, začeli nismo najboljše. Mogoče razumljivo, dolga pavza, veliko neznank in prisoten strah. Zanimivo pa je, da je tu najmlajši član ekipe, pa tega stranka ni kazal od prve minute dalje. Ta prvi uvodni del, slabših 15 minut, potem pa ogromno priložnosti, ampak na koncu je nogomet tak, da se igra za gole, 1:1 in čeprav se sliši zelo nenavadno popolnoma zasluženo.«