V Bohinjski Bistrici sta včeraj srečanje 25. kroga 3. SNL center odigrala Bohinj in gostje iz Grosupljega. Zmago so si priigrali favorzirani gostje, ki so slavili z 0:4.

V prvem polčasu so Dolenjci le enkrat uspeli premagati domačega vratarja, v 14. minuti je v polno meril Primož Rozina. V drugem delu je obramba Bohinja klonila še trikrat. Najprej je za 0:2 v 57. minuti zadel Jaka Cimerman, le tri minute kasneje je bil izključen domači nogometaš Mitja Horvat in dvomov o zmagovalcu je bilo konec. Do konca srečanja sta se med strelce vpisala še Miran Ivanovski in najboljši strelec lige, Denis Petrovič.

Z zmago se je Gorsuplje povzpelo na vrh prvenstvene lestvice, vendar je Bled odigral tekmo manj. V soboto, ko bodo odigrane preostale tekme 25. kroga, bo Bled gostoval pri Komendi.

Bohinj – Brinje Grosuplje 0:4
Rozina 14′, Cimerman 57′, Ivanovski 64′, Petrovič 84′
RK: Horvat 60′ (Bohinj)

Naloži več novic iz 3. liga center

Bled prevzema Kajtazovič

Naslov prvaka v 3 SNL center so znova osvojili Blejci, ob koncu pa je klop Gorenjcev zapus…