Za nami je prvi krog spomladanskega dela sezone v tretji slovenski nogometni ligi vzhod. Tekma kroga med Beltinci in Rakičanom se je končala brez zmagovalca. Pred približno 400 gledalci so še najbližje zmagoslavju bili domači igralci. V 68. minuti je Tkalec po prekršku gostov v domačem kazenskem prostoru zapravil nastrožjo kazen in rezultat je do konca srečanja ostal nespremenjen.

Tudi v Martjancih vodilno moštvo lige ni uspelo doseči zadetka. Domači nogometaši, ki se trenutno nahajajo na enajstem mestu so se tako veselili nove točke proti vodilnim Odrancem. Na soboški Fazaneriji so se novih treh točk tokrat veselili gostje iz Kuzme. Po zadetku Bokana v prvem delu in Kousa v drugem delu tekme so tako osvojili pomembne tri točke v boju za vodilna mesta na lestvici. Grad pa je doma zanesljivo s 4:2 premagal ekipo Turnišča. Za domačine so bili uspešni Krpič, Sukič iz najstrožje kazni ter Stošić. Svojo mrežo je v 54. minuti zatresel Lebar. Za goste iz Turnišča je v četrti minuti srečanja zadel Lutar, ki je goste tako tudi popeljal v vodstvo na tekmi. Horvat pa je približno petnajst minut pred koncem tekme znižal sicer visoko vodstvo domačinov, kar pa ni bilo dovolj za kakršno koli presenečenje ob koncu srečanja.

Že v soboto sta se v Lendavi pomerili ekipi domače Nafte in zadnje ekipe lige Serdice. Pred maloštevilnimi gledalci so bili boljši domačini, katerim so zmago s 3:0 priborili Vöröš, Bedo ter Kiralj. Črenšovci so v tekmi proti Ljutomeru izgubili s 1:2. Domačini so prišli sicer v vodstvo v 14. minuti srečanja, a so gostje še pred koncem prvega dela izid izenačili. Uspešen je bil Slana. V drugi del srečanja so gostje nato krenili odločeneje, kar se jim je že obrestovalo v 51. minuti, ko je zadel Kotnik in tako postavil končni izid srečanja. Pravi strelski šov pa je imel Žugelj v Bakovcih, kjer je svojim nogometašem iz Bistrice priskrbel nove tri točke. Zadel je kar trikrat in tako postavil izid srečanja 0:3.