V domžalskem športnem parku sta se v zaostali tekmi 3.kroga pomerili ekipi Domžal in Mure, srečanje pa se je ob neprepričljivi predstavi obeh ekip končalo z delitvijo točk, bilo je 0:0.

Oba trenerja sta pošteno premešala enajsterici napram prejšnjim prvenstvenim preizkušnjah. Prvih nekaj minut je pripadlo gostom, a so nato Domžalčani, ki so se predstavili z izjemno agresivno obrambo že globo na polovici nasprotnika, hitro vzpostavili ravnotežje in imeli pobudo. Vseeno sta dve najlepši priložnosti na srečanju pripadli Murašem, obakrat je izjemni priložnosti zapravil Mulić, ki se je dvakrat znašel sam pred Mulalićem, a je bil vratar domačih obakrat uspešnejši. Najlepšo priložnost na strani rumenih je zapravil Podlogar, Obradović je ubranila njegov strel z glavo iz neposredne bližine. V drugem delu prvega polčasa se je tempo umiril.

Tudi nadaljevanje je ponudilo srečanje brez pravih idej ni bilo, več od igre so imeli domačini, pritiskali, pri Muraših je iz protinapada neuspešno zapretil Bobičanec. Izgledalo je že, kot da sta obe ekipi zadovoljni z osvojeni točko, a so nato na plin stopili Prekmurci. V 80.mibuti se je rezervistu Maroši ponudila izjemna priložnost za zmago je eden od domačih branilcev žogo v zadnjem hipu izbil v kot. Še lepša priložnost se je ponudila v 83.minuti, ko je Pucko po predložku zadel celo prečko, znova pa je domača obramba Maroši preprečila zadetek, Bobičancu pa je zadetek z izjemno obrambo dve minuti pred koncem rednega dela preprečil Mulalić. Obe ekipi sta si razdelili točko, kar je glede na prikazano še najbolje pravičen izid. Domači so imeli več od igre, a najlepše priložnosti so zamudili gostje iz Murske Sobote, ki jih je znova spremljalo lepo število privržencev.
V naslednjem, zadnjem krogu prve četrtine prvenstva gosti Sežano, dosedanji klub Andreja Razdrha, Domžale čaka obračun z Triglavom.