Domžale so reprezentančni premor izkoristile za prijateljsko srečanje z novopečenim hrvaškim prvoligašem Gorico.  Ekipi sta se srečali v Veliki Gorici in se razšli s prijateljskih 2:2.

Prvi zadetek na srečanju so dosegli igralci Gorice v 32. minuti srečanja, po tem ko je le nekaj minut pred tem Ibraimi z udarcem iz prostega strela zatresel prečko.  Le pet minut po prvem zadetku so Domžalčani izid poravnali. Sikošek je s predložkom lepo zaposlil Vuka, ki je pred golom bil hitrejši od domačih branilcev in žogo poslal za hrbet domačega vratarja. Vseeno so na odmor s prednostjo zadetka odšli hrvaški igralci, potem ko je v sodnikovem dodatku zadel Maloča. V nadaljevanju srečanja je končni izid postavil Nicholson, potem ko je v 77. minuti izkoristil strel iz najstrožje kazni.

GORICA (HR) – DOMŽALE  2:2 (2:1)

Strelca za Domžale: Vuk (’37), Nicholson (’77 – 11m)

Domžale: Mulalić, Klemenčič, Hodžić, Ibraimi, Mujan, Sikošek, Žužek, Ibričić, Melnjak, Rom, Vuk. Igrali so še: Tetičković, Belima, Morris, Urh, Šipek, Podlogar, Nicholson, Dobrovoljc, Urbančič, Femec.