Nekdanji veliki up slovenskega nogometa, Rajko Rep, ki je na slovenskih zelenicah zastopal Maribor, Muro in Celje, še naprej kaže dobre igre v avstrijski Bundesligi. Njegov Hartberg je z 2:0 doma premagal graški Sturm, oba zadetka za domačine pa je dosegel prav Rogačan. Potem ko se je polčas končal z 0:0, je Rep najprej stopil na sceno v 57. minuti, piko na i pa je postavil v 89. minuti, ko je postavil končni izid srečanja.

Hartberg je tako dosegel že tretjo zaporedno zmago, kar ga trenutno uvršča na šesto mesto razpredelnice. Za Repa je bil to že četrti letošnji prvoligaški zadetek, kar pomeni da je trenutno tudi najboljši strelec svoje ekipe.

Naloži več novic od Erik Gruškovnjak

Atletico nemočen proti Barceloni

Atletico je v 29. krogu španske La Lige gostil Barcelono. Katalonci so na gostovanju v Mad…