Tudi tretjeligaši na vzhodu države imajo precej naporen tekmovalni ritem. Po sobotnih tekmah, jih to sredo ponovno čakajo nova srečanja. Odigranih bo šest srečanj, kajti tekma med Rakičanom in Avto Rajh Ljutomerom je bila odigrana že v sredo 22. aprila in se je končala z neodločenim izidom 1:1. Strelec za domačine je bil Jančar v 67. minuti ter Ciglarič v 58. minuti.

Čarda bo po zmagi v Lendavi tokrat gostila ekipo Bistrice, ki pa je na domačem terenu v 19. krogu izgubila. Pri gostih bo zaradi rdečega kartona manjkal Miran Lazar. Turnišče, ki je premagalo prav ekipo Bistrice brez kaznovanega Jakšiča čaka zadnjeuvrščeno ekipo Serdice. V Lipi bo ponovno igrala ekipa Odranec, ki tokrat pričakuje tretjo ekipo prvenstva, Tromejnik.V Gradu bo gostovala ekipa Črenšovcev ter v Bakovcih ekipa Nafte 1903. Najzanimivejše srečanje 20. kroga pa lahko pričakujemo v Beltincih. Drugo uvrščeni Beltinci bodo na svojem stadionu gostili ekipo Mure in prav ti dvoboji veljajo za ene najbolj atraktivnih in napetih nogometnih trenutkov na vzhodnem koncu države.

RAZPORED 20. KROGA TRETJE SLOVENSKE NOGOMETNE LIGE VZHOD
RAKIČAN – AVTO RAJH LJUTOMER 1:1 (odigrano v sredo, 22.04)
ČARDA – BISTRICA
TURNIŠČE – SERDICA
ODRANCI – TROMEJNIK
LUŠT BELTINCI – NŠ MURA
GRAD – ČRENŠOVCI
ŠNK BAKOVCI – NAFTA 1903 (sreda, 29.04 ob 17. uri)

Naloži več novic od Boštjan Orban

Uvod v 17. krog vzhodne skupine 3. SNL je pripadel nogometašem Krškega, ki so dodobra napo…