Za prvovrstno presenečenje kroga in sezone je ponovno poskrbela ekipa Turnišča. V nedeljskem zgodnjem popoldnevu so na domačem terenu s 2:1 premagali murskosoboško Muro z rezultatom 2:1. Zadela sta Matija in Aleksander Horvat ter svoje moštvo popeljala na visoko tretje mesto prvenstvene razpredelnice. Eduam je v 34. minuti srečanja poskrbel za vodstvo gostov. Na tekmi je zaradi ugovarjanja in razvnetih strasti bil izključen še igralec Mure Luka Ciglarič. Dvesto gledalcev je v Rakičanu, kjer so domači igrali proti Črenšovcem ponovno slavilo zmago. Domači so zadeli iz najstrožje kazni, koje bil uspešen Godvajs v 48. minuti. V Črenšovcih je bila odigrana tekma med Odranci in Nafto 1903. Tekma se je končala brez zadetkov in obe ekipi sta si razdelili po točko.

V Beltincih so domači igralci pričakovano in zanesljivo premagali Bakovce. Rezultat ob polčasu je bil sicer 3:0 in noben izmed prisotnih ni bil mnenja, da bo končni rezultat kar 8:0. Najbolj razigrana in natančna sta bila Tkalec s tremi in Maroša z dvema zadetkoma. Po enkrat pa so zadeli še Krauthaker, Adjei in Leon Sreš. Čarda je na domačem igrišču izgubila proti ekipi Grada s 0:3. Dvakrat je bil uspešen Krpič, enkrat pa je domačo mrežo zatresel Kuhar ob koncu srečanja. Ekipa Tromejnika je prav tako na gostovanju pri Bistrici znova osvojila vse tri točke. Domačini so v vodstvo prišli že ob pričetku srečanja. Gostje so si zmago priborili v vsega dveh minutah, ko sta v 75. oziroma 77. zadela Karnet iz najstrožje kazni ter Bokan. Še tretja gorička ekipa pa je ponovno ostala brez točk. Pred sto gledalci so igralci Serdice izgubili proti Ljutomerčanom. Domačini so se veselili vodstva že v 10. minuti, ko je zadel Partl. Panič je še pred koncem prvega dela srečanja izid izenačil. V nadaljevanju pa sta bila uspešna še Šnajder, ki je zadel iz enajstmetrovke ter Žnidarič ob samem koncu tekme.