Dvoboj prvih dveh ekip na lestvici je pripadel ekipi Dravinje. Ti so z 2:1 premagali Dravo in se tako zavihteli na vrh lestvice.

Na Ptuju si je tekmo prvih dveh ekip ogledalo zgolj 100 gledalcev. Podjetneje so začeli gostje, ki so prvi gol dosegli že v 2. minuti srečanja. Po začetnem vodstvu je sledilo nekaj nevarnih poskusov na obeh straneh. Gostje so svoj drugi gol dosegli v 71. minuti, domači pa častni zadetek nekaj minut pred koncem srečanja. Dravinja je z to zmago sama na vrhu lestvice brez poraza. Drava pa je doživela svoj prvi poraz v letošnji sezoni. Malečnik si je pri Šmarjam priboril zgolj točko. Gostom je uspelo izničiti vodstvo domačih v zadnje pol ure srečanja. V 54. minuti so že vodili s kar 3:0. Fosilum Šentjur je bil blizu svoje druge zaporedne zmage. A po rdečem kartonu Sitarja je ekipi Tromejnika uspelo doseči tri zadetke za nove tri točke. Vse tri zadetke je dosegel Čontala, od tega kar dva iz najstrožje kazni.

V nedeljo sta se dopoldan pomerili dve prekmurski ekipi. Pomerili sta se ekipi Rakičana in Nafta 1903. Uspešnejši so bili gostje, ki so z goloma Ivaniča in Bedőta uspeli priti do nove zmage. Zadnjeuvrščena Čarda je gostila ekipo Ljutomera. Po prvem polčasu je bil rezultat izenačen, v drugem delu pa so vse niti v svoje roke prevzeli gostje. Ko je Kološa prejel rdeči karton je bil rezultat še izenačen. A močnega pritiska gostov ekipa Čarde vseeno ni zdržala. Ti so od 72. minute zadeli kar trikrat. Grad in Beltinci so se pred 300 gledalci razšli z neodločenim rezultatom. V zadnji nedeljski tekmi pa so Odranci z zadetki Gostana in Žerdina prišli do novih točk proti ekipi Bistrice.