Danes je bila na vzhodu odigrana še zaostala tekma 23. kroga 3. slovenske nogometne lige. Ptujska Drava je na domačem terenu gostila ekipo iz Grada. Boljši so bili domačini, ki so pred približno 100 gledalci zanesljivo ugnali goste in si zagotovili drugo mesto na lestvici.

Tekma med Dravo in Gradom se je pričela previdno in prvih 20 minut srečanja sta obe ekipi skušali nadzorovati igro. V nadaljevanju pa se je tekma le razživela. Prvi so zadeli domačini, ko je v 30. minuti zadel Furek. Minilo je zgolj štiri minute, ko je Krpič na drugi strani zadel in rezultat izenačil. A veselje gostov ni trajalo dolgo. Že v prvem napadu po začetku domačinov s sredine igrišča je Ljubec zadel za novo vodstvo Ptujčanov. Slednji je zadel še nato v nadaljevanju, natančneje v 65. minuti, ko je na semaforju kazalo že 3:1. Ptujčani so pritiskali in poskušali tudi s streli z razdalje. Ofenziva se je obrestovala, ko so v 74. minuti minuti povečali vodstvo, zadel je Drožđek. Le dve minuti kasneje je žarek upanja za goste sicer povrnil Balent, a to ni bilo dovolj. Igra se je po tem zadetku umirila in domačini so še poskušali. Ko je tekla že zadnja minuta rednega dela, je svoje dodal še Tomažič Šeruga in postavil končni izid srečanja 5:2.