Prvi današnji dvoboj 24. kroga PLTS je bil odigran na ŽAK-u, Bravo je gostil nogometaše Mure. V prvm polčasu sta mreži mirovali, v nadaljevanju pa se je zatresla mreža Ljubljančanov.

V prvem polčasu smo videli zelo malo priložnosti na obeh straneh. Domači so zapretili v 34. munti, Miha Kancilja je sprožil, vendar je meril v gostujočega vratarja. Matko Obradović se je izkazal v 41. minuti, ko se je sam pred njim znašel Mustafa Nukić, a je njegov poizkus ukrotil. Moštvi sta na odmor odšli izenačeni, z rezultatom 0:0.

Do 69. minute ni bilo nobene priložnosti za spremembo rezultata, nato pa so iz prve resnejše povedli gostje. Muraši so poslali predložek z leve strani, z glavo pa je natančno meril Kevin Žižek. Do konca srečanja so domači lovili izenačenje, a v tej nameri niso uspeli. Tako je Mura prekinila niz Brava, enajst tekem brez poraza.

NK Bravo – NŠ Mura 0:1 (0:0)