Tudi za nogometaši Mure je zadnja pripravljalna tekma v Turčiji. Črno-beli so se v generalki pomerili z kazahstanskim Atyrau ter slavili s 3:2.

Srečanje so sicer boljše pričeli Kazahstanci, ki so povedli v 24. minuti. Že minuto zatem so črno-beli rezultat izenačili po zadetku Horvata. Le dve minuti zatem so črno-beli popolnoma obrnili potek srečanja, ter povedli z zadetkom Maroše. Tik preden sta ekipi odšli na odmor so črno-beli še povišali svoje vodstvo, ko je najstrožjo kazen uspešno realiziral Kozar. Kazahstanci so končni rezultat postavili v sodnikovem podaljšku.

NŠ Mura : Atyrau 3:2

Horvat 25`, Maroša 27`, Kozar 43`-11m

Mura bo tekmo pričela v postavi: Šafarić, Rebernik, Bošković, Laci, Pucko, Šporn, Kozar, Horvat, Ćerimagić, Šušnjara in Maroša.