Zadnjo tekmo 24. kroga Prve lige Telekom Slovenije sta v Kidričevem odigrala Aluminij in Koper. Po koncu tekme so bili boljše volje gostujoči nogometaši, ki so tekmo dobili z rezultatom 0:1. Odločil jo je Nardin Mulahusejnović z zadetkom v zadnjih sekundah prvega polčasa. V prvem delu sta moštvi igrali v valovih, saj so se priložnosti vrstile v obeh kazenskih prostorih. Prvo je uspel izkoristiti Nardin Mulahusejnović, ki je kronal lepo podajo Maksa Barišića in poskrbel za hladen tuš nogometašev Aluminija, saj je gol padel tik pred odmorom, v 46. minuti. Koprčani so bili blizu vodilnega zadetka že v 12. minuti, ko je Kidričane po strelu Rajčevića rešila vratnica. Drugi polčas se je začel z veliko razburjenja na strani Aluminija. V 49. minuti so domači izvedli nevaren udarec iz kota, žoga ni prečkala golove črte, a je pri isti akciji v kazenskem prostoru padel Pantalon, vendar je piščalka sodnika Obrenovića ostala nema. V naslednjem napadu je preko Barišiča zapretil Koper, a je bil njegov strel premalo natančen, da bi gostje iz obale povišali svojo prednost. V nadaljevanju se je srečanje nekoliko umirilo, saj smo do naslednje priložnosti čakali vse do 85. minute, ko je Bojan Knežević po strelu z razdalje stresel vratnico. Kanarčki so bili blizu zadetka znova v 92. minuti, ko so še tretjič danes zadeli okvir nasprotnikovega gola. Tokrat je Spinelli stresel prečko. Do konca obračuna Aluminiju ni uspelo več ogroziti koprskega gola in končalo se je z zmago gostov. NK Aluminij 0:1 FC Koper Strelec: Mulahusejnović 46′