Drugo in hkrati zadnjo današnjo prvoligaško tekmo smo spremljali v Murski Soboti, kjer sta se pomerila domača Mura in ljubljanski Bravo. Prekmurci so po prvem polčasu vodili že z 2:0 in zdelo se je, da se bo Mura ob odigrani tekmi več točkovno izenačila s prvo Olimpijo. V drugem delu pa so gostje uspeli izničiti prednost Mure in končalo se je pri izidu 2:2.

V prvem polčasu je svoj šov uprizoril Siniša Mandić, ki je v zadnjem obdobju zelo malo igral. Dlje časa je bil na seznamu poškodovanih, na zadnjih tekmah pa je prestajal kazen zoper prejetega rdečega kartona. Prvič je mrežo gostov načel že v 3. minuti, ko je poskrbel za hladen tuš Ljubljančanov. Vajo je ponovil še v 42. minuti in postavil izid polčasa (2:0).

V drugem polčasu pa se je vse obrnilo proti domačim, ki so prejeli dva zadetka in bili praktično neprepoznavni na zelenici. V 62. minuti so nogometaši Brava dobili enajstmetrovko, ki jo je izkoristil Mustafa Nukić in znižal na 2:1. Bravo je odločno krenil še po drugi zadetek in po osvojeno točko na Fazaneriji, katero jim je prinesel David Brekalo z zadetkom v 86. minuti srečanja. S tem golom so varovanci Dejana Grabiča najverjetneje že potopili upe Mure na osvojitev naslova državnega prvaka, čeprav so do konca še trije krogi.

NŠ Mura 2:2 NK Bravo

Strelci: Mandić 3′; 42′; Nukić (p) 63′; Brekalo 86′