V 8. minuti je domačine v vodstvo popeljal Lamin Colley, ki je premagal vratarja Mulalića. Zatajila je obramba Domžal, ki je Colleyu dovolila neoviran strel. V 12. minuti pa nov šok za Domžale, Gorica je povedla že z 2:0. Lepo globinsko podajo je izkoristil Mathias Oyewusi, ki je matiral vratarja Domžal. V 15. minuti je prvič resneje zapretil tudi napad Domžal, v priložnost je prišel Jakupović, a je obramba Gorice posredovala odlično. Presenetljiv prvi polčas je tako dobilo Gorica z rezultatom 2:0.

V 52. minuti je znova zapretila Gorica. Po prodoru Begiča, je streljal Hodžić, ki je streljal pod prečko, a je bil vratar Mulalić na pravem mestu. Po podaji Ibričića v 75. minuti, je z glavo znižal Vuklišević. V 77. minuti bi lahko Domžale izenačile, a Kolobarić ni bil natančen in je sprožil mimo vrat. V 93. minuti je Ibričić zatresel vratnico iz prostega strela.

ND Gorica – NK Domžale 2:1 (2:0)

Colley (8’), Oyewusi (12’); Vuklišević (75’)