Nk Domžale so se danes na pripravljalni tekmi merile z Levski Sofio. Srečanje je potekalo v Umagu, slovenski predstavniki pa so ga dobili z rezultatom 2:1. Prvi so sicer v 23. minuti povedli Bolgari, natančen je bil Marin Petkov. Domžalčani so se na odmor odpravili z minimalnim zaostankom in v drugem delu rezultat preobrnili sebi v korist. Za izenačenje je v 76. minuti zadel Matej Podlogar. Približno tri minute kasneje pa je žogo v mrežo nasprotnikov pospravil še Gaber Dobrovoljc, ki je postavil končni izid prijateljskega obračuna.

Rumena družina je tekmo začela v naslednji postavi: Sorčan, Vuklišević, Pišek, Svetlin, Kolobarić, Ibričić, Sikošek, Adamov, Šoštarič Karič, Jakupović in Husmani. V drugem polčasu so zaigrali še: Urbančič, Martinović, Vuk, Klemenčič, Dobrovoljc, Kait, Markuš, Repas, Gorenc Stankovič in Podlogar.

NK Domžale 2:1 PFC Levski Sofia

Strelci: Petkov 23′; Podlogar 76′; Dobrovoljc 79′