Edini današnji dvoboj 33. kroga Prve lige Telekom Slovenije je bil odigran v Domžalah. Ljubljanski Bravo si je obstanek že zagotovil, medtem ko se Domžalčani zanj še borijo.

Težke razmere za igro v prvem polčasu in tudi ni bilo veliko priložnosti za zadetek, ob polčasu je ostalo začetnih 0:0.

V nadaljevanju srečanja sta bila dosežena dva zadetka. Domače je v vodstvo popeljal Arnel Jakupović, ki je zadel ob strelu z dvanajstih metrov. Domžalčani so v 78. minuti ostali brez Nikole Vujadinovića, ki si je prislužil rdeči karton. V sodnikovem dodatku je Vanja Drkušić zadel za izenačenje. Domžalčani so z osvojeno točko ostali na osmem mestu in imajo šest točk prednosti pred Triglavom, ki bo svojo tekmo odigral jutri.

NK Domžale – NK Bravo 1:1