Nogometaši Brava so gostovali na Areni Z’Dežele in zabeležili novo prvenstveno zmago. Z osmo zmago v sezoni so skočili na peto mesto, kjer so točkovno poravnani z Domžalami.

Goste je v vodstvo v sedmi minuti popeljal Mustafa Nukić, kot se je izkazalo, je bil to edini zadetek v prvem polčasu. V nadaljevanju dvoboja smo videli kar dva preobrata. Najprej so Celjani izenačili in tudi povedli. V osmi minuti nadaljevanja je izenačil Josip Čalušić, v 67. minuti pa je za vodstvo prvakov poskrbel Filip Dangubić. Deset minut kasneje se je znova med strelce vpisal Nukić in zadel za 2:2. Le tri minute kasneje je novo zmago rumenim iz Ljubljane prinesel Milan Tučić.

NK Celje – NK Bravo 2:3 (0:1)