Slovenska kadetska nogometna reprezentanca je po porazu z Francoskimi vrstniki z 1:2, končala kvalifikacije na drugem mestu, ter kot smo že poročali uvrstila v elitni krog kvalifikacij za evropsko prvenstvo, ki ga bo maja prihodnje leto gostila Anglija.

V daljni Belorusiji, v prvem polčasu ni bilo veliko prometa pred obema vratarjema. Zato pa je bilo toliko zanimivejše nadaljevanje. Francozi so povedli v 61. minuti srečanja Diabyja. Le štiri minute zatem je Gril moral še drugič v srečanju pobrati žogo iz svoje mreže, vodstvo je za Francoze povišal Da Cunha. V 68. minuti so se Slovenci rezultat znižali, Francoskega vratarja Bajića je premagal Rento Simič.

Slovenija : Francija 1:2 (0:0)

Simič 68`; Diaby 61`, Da Cunha 65`

Slovenija: Gril, Maher, Burin, Makovec, Marc (75` Novak), Prelec, Svetlin, Simič, Pečar (80` Vukovič), Mutavčić, Kukovec (66` Repas)

Naloži več novic od Andrej Lončarič
Naloži več novic iz Mladinski nogomet

Slovenija suvereno ugnala Azerbajdžan

Kadetska reprezentanca se te dni mudi v Srbiji, kjer igra kvalifikacijski turnir za uvrsti…