Slovenski reprezentant Milivoje Novaković, ki bo prihodnji mesec dopolnil 35 let, je z dvema zadetkoma na gostovanju v Narutu dokazal, da še ni za staro šaro.

Novakovićev Shimizu S-Pulse je na tekmi 8. kroga japonskega prvenstva v gosteh s 4:0 ponižal ekipo Tokushima Vortis. Z dvema zadetkoma je izstopal Milivoje Novaković. Mrežo gostiteljev je dvakrat zatresel že v uvodni četrtini srečanja, najprej v 11. minuti, ko je z roba kazenskega prostora z lob udarcem premagal nasprotnega vratarja, drugi zadetek pa je dosegel čez osem minut, ko je z neposredne bližine potisnil žogo v prazen gol. V nadaljevanju je Shimizu S-Pulse še dvakrat zadel in se na koncu veselil visoke zmage s 4:0.

34-letni Ljubljančan je tej sezoni v prvenstvu dosegel štiri zadetke, dva pa dodal še v pokalnem tekmovanju. Njegova ekipa je po zmagi na štadionu Pocari Sweat v Narutu na lestvici pridobila še nekaj mest in se trenutno nahaja na visokem šestem mestu.