Jaka Bijol je novi nogometaš iz Slovenije, ki je debitiral v najelitnejšem klubskem tekmovanju na svetu. Član mlade slovenske reprezentance je odigral celoten dvoboj lige prvakov med Viktorio iz Plzna in moskovskega CSKA-ja ter svojemu moštvu pomagal do točke.

Devetnajstletnik iz Vuzenice na Štajerskem se je dobre tri mesece po odhodu iz velenjskega Rudarja ustalil v udarni zasedbi Viktorja Gončarenka in tudi tokrat odigral celotno tekmo. Gostje iz ruske prestolnice so se sicer morali izdatno potruditi, da so prišli do točke, saj so Čehi po dveh zadetkih Krmenčika ob polčasu vodili z rezultatom 2:0. Žarek upanja je za Ruse posijal v 49. minuti, ko je zabil Čalov, globoko v sodnikovem dodatku drugega dela pa je za točko s strelom iz bele točke poskrbel Hrvat Nikola Vlašić. Bijol se je v statistiko vpisal z rumenim kartonom v 73. minuti.

Naloži več novic od Andrej Lončarič

Tomi Horvat v glavni vlogi!

SK Rapid je nocoj, ob 20.30 uri, v 28. krogu avstrijske Bundeslige gostil Sturm Graz. Gost…