Ilirija se lahko tudi po četrtem krogu 3. SNL center pohvali s popolnim izkupičkom, tokrat je padla še Komenda. Prvič je točke oddal Bravo, ki je remiziral s kranjsko Savo, dvoboj pa je imel tudi nenogometni zaključek. Ljubljanskemu dvojcu sledijo Bled, Zagorje in Šenčur, ki so v štirih krogih vknjižili tri zmage in poraz.

V petek je v Šenčurju gostovala Kolpa, ki tudi po tem srečanju brez točk ostaja na zadnjem mestu. V prvem polčasu so si domačini priigrali nekaj priložnosti za zadetek, a je bil v 20. minuti natančen zgolj Aleksander Topić. Belokranjci se kot vselej, tudi tokrat niso predali in pred odhodom v slačilnice uspeli izenačiti, zadetka se je razveselil Alen Vidović. V drugem delu srečanja so domači izkoristili prednost igralca več, saj je bil v 51. minuti, po prekršku v svojem kazenskem prostoru, izključen Andrej Stepan. Strel z 11 metrov je v zadetek pretvoril Nejc Tominc. Domači so končno zmago potrdili v 87. minuti, zadel pa je Anže Dvanajščak. Šenčur je tako zabeležil še tretjo zaporedno zmago in ostaja v stiku z vrhom. Kot so napovedovali pri Jevnici, jih je uvodoma čakal precej težak razpored in v četrtem krogu so znova prejeli veliko število zadetkov, tokrat jih je Bled premagal s 6:0. Mrežo Jevnice je že v šesti minuti načel Boštjan Varl, izid polčasa pa je v 36. minuti postavil Ermin Čamdžić. Po prvem polčasu ni bilo slutiti visokega poraza gostov, a so le-ti v zadnjih 15 minutah precej popustili. V 56. minuti je Tadej Fermišek dokončno potrdil zmagovalca. Ob koncu srečanja so gostje v razmiku sedmih minut prejeli tri zadetke, dvakrat je zadel Ladislav Stanko, enkrat pa Armin Pašić. Jevnica je v uvodnih štirih krogih morala kar 15-krat po žogo v svojo mrežo in s tem prejela največ golov v ligi.

Tudi na sosednjem igrišču v Lescah so bili igralci ob zaključkih napadov precej učinkoviti. Padlo je kar deset zadetkov, prve zmage letos so se z izidom 6:4 veselili domači. V vrstah Lesc sta bila po dvakrat učinkovita Miha Štefe in Moreno Remškar, po enkrat pa Grega Gorišek in Luka Nedeljković, za goste pa je dvakrat zadel Anže Šimenc, uspešna pa sta bila tudi Kajetan Jerič in Gašper Nastran. Gorenjci so do visokega vodstva s 4:0 prišli že v prvi tretjini srečanja. Štefe je zadel v polno v uvodni minuti, na 2:0 je z bele točke povišal Gorišek. Nato je sledil zadetek Štefeta ter v 29. minuti prvi zadetek Remškarja. Gostom je nekaj upanja v 39. minuti vlil Šimenc, a je v 56. minuti še drugič zadel Remškar in ponovno zvišal vodstvo domačih. Goste je v igri držal Šimenc, ki je le minuto kasneje zadel za novo znižanje vodstva. Zadnji zadetek v vrstah Lesc je dosegel Nedeljković. Domači so v igri nekoliko popustili in dovolili gostom še dva zadetka, v 75. in 78. minuti sta zadela Jerič in Nastran. Velesovo ostaja pri eni osvojeni točki.

V Grosupljem je gostoval Rudar, ki pa je v dresih Grosupeljčanov ostal praznih rok. Grosuplje je v 11. minuti v vodstvo popeljal Jan Smrekar, blokiran strel Kovačevića je uspel ukrotiti in z desetih metrov ugnati gostujočega vratarja Radića. Več priložnosti za zadetek so imeli domači, vendar je v 41. minuti izid poravnal Sašo Ribič, ki je s sedmih metrov streljal v daljši vratarjev kot. V drugem delu srečanja sta moštvi napadali, pri gostih je najlepše priložnosti zapravil Jan Berger, kar je v 72. minuti kaznoval najizkušenejši v vrstah Grouplja, Goran Kovačević. Od Šporarja je žoga srečno prišla do Kovačevića, ki mu s treh metrov ni bilo težko zatresti mreže. Do konca srečanja sta mreže mirovali in Grosupeljčani se veselijo prve letošnje zmage.Kljub porazu v prejšnjem krogu je Zagorje pokazalo, da lahko resno računamo na njihov lov na vrh 3. SNL center. Na domačem igrišču so z visoko razliko ugnali Ivančno Gorico. Kar štirikrat je vratarja gostov premagal najboljši strelec lige, Ivica Perić, ki je v sedmi minuti Zagorje povedel v prednost. V prvem polčasu je zadel še Nejc Vozelj, ki je bil natančen v 28. minuti. V drugem delu je bil še trikrat uspešen že omejeni Perić  in sicer v razmiku 15 minut, zadetke je dosegel v 55., 64. in 69. minuti, po štirih krogih pa se lahko pohvali s sedmimi zadetki. Ivančna Gorica je doživela prvi poraz v letošnji sezoni in ostaja v zgornjem delu prvenstvene lestvice.

Precej zanimivo je bilo ob zaključku srečanja med Bravom in Kranjsko Savo. V ospredju ni bil rezultat srečanja, ampak obračun med osrednjimi akterji nogometne igre. V prvem polčasu so mreže mirovale, goste pa je v 61. minuti v vodstvo popeljal Damir Marijan. Točko je domačim prinesel njihov najboljši strelec, Milan Tučić, z zadetkom v 79. minuti. Že med srečanjem je imel veliko dela glavni delivec pravice Niko Mihelič, ki je podelil kar 15(!) rumenih kartonov. Ob zaključku srečanja so se zgodile nemile scene, ko je prišlo do prerivanja in verbalnih napadov. Veliko dela bo imel disciplinski sodnik, saj sta bila izključena oba trenerja, pri gostih pa tudi trije igralci, Bojan Obradović, Rok Korošec in Davor Bubanja. Spodrsljaj mestnega tekmeca je izkoristila Ilirija, ki je v Komendi vpisala še četrto zaporedno zmago, tokrat so zeleno-beli slavili z izidom 1:3. Ljubljančane je v peti minuti v vodstvo popeljal Žiga Urtelj. Domači se kljub vodstvu gostov niso predali in izenačili v 21. minuti s strelom z 11 metrov, prvič letos se je zadetka veselil Andrej Jurinić, ki je v lanski sezoni 15-krat zatresel nasprotnikovo mrežo. Vodilno moštvo lige je v novo vodstvo popeljal Mustafa Nukić le štiri minute kasneje, ko je bil ravno tako natančen z bele točke. V drugem delu je žoga le enkrat romala v gol, v 82. minuti jo je v lastna vrata poslal Gregor Čeglaj. Ilirija je poleg Brava s 15 zadetki najučinkovitejše moštvo, a se lahko pohvali z dvema točkama več.