Prva tekma 11. kroga tretje slovenske nogometne lige vzhod se je odigrala že v četrtek, ko sta se pomerili ekipi Nafte 103 in Rakičana. Dvakratno vodstvo gostov je Lendavčanom uspelo izničiti in na koncu sta se ekipi razšli brez zmagovalca. Celoten potek tekme si lahko preberete v sledečem članku. Naslednji dvoboj, ki se je odvijal v petek, med Ljutomerom in Čardo se je končal z minimalno zmago domačinov. Minuto pred koncem je za domačine zadel Šnajder. V drugem delu so imeli Ljutomerčani še nekaj zrelih priložnosti, vendar se rezultat ni spremenil. V nedeljo je bilo odigranih preostalih pet srečanj. Tromejnik je v domači Kuzmi gostil goste iz Serdice. Gorički dvoboj se je končal po željah domačinov, ki so slavili z 2:0. Za domače je prvič v 37. minuti zadel Karnet. Rezultat se do 90. minute ni spremenil, a takrat je žogo v svojo mrežo poslal Šinko.

Mura je na Fazaneriji gostila ekipo Bistrice, ki so jo premagali z lahkoto in končnim rezultatom 5:2. Za Sobočane je dvakrat zadel Poredoš, po enkrat so zadeli Kozar, Korpič in Eduam. Za goste, ki so tudi prvi zadeli na tekmo je oba zadetka prispeval Zver v 14. in 34. minuti. Ekipi Črenšovcev in Turnišča sta se razšli brez zmagovalca. Gostje iz Turnišča so prišli v vodstvo v 17. minuti ter vodili vse do 66. minute. Takrat so domačini z igralcem manj, v 45. minuti je bil izključen domači igralec Törnar, rezultat izenačili. Natančen je bil Kociper. Bakovci so na domačem terenu visoko izgubili proti ekipi Odrancev. Pri slednjih je dvakrat bil uspešen Gostan, po enkrat pa so zadeli še Vori, Pavel ter brata Ivanič. Za Bakovce je zadel Lukač v 31. minuti, ki je domače nogometaše s tem zadetkom tudi popeljal v vodstvo. Vendar so gostje kaj kmalu pričeli kazati svojo nogometno znanje in rezultat obrnili sebi v prid. V Gradu se je odvijala prava nogometna poslastica. 280 gledalcev je videlo štiri zadetke, veliko priložnosti in tudi dva rdeča kartona.  Prvi so v vodstvo prišli gostje, a so domačini kaj kmalu izenačili preko Vrablja. Še pred koncem prvega dela je Krauthaker goste ponovno popeljal v vodstvo. V nadaljevanju, natančneje  v 66. minuti je Ribaš postavil končni izid srečanja. Vendar do konca tekme so gledalci videli dva predčasna odhoda z igrišča. Pri domačinih je to bil Sagadin, pri gostih pa Maroša.

REZULTATI 11. KROGA TRETJE SLOVENSKE NOGOMETNE LIGE VZHOD
NAFTA 1903 – RAKIČAN 3:3 (0:2)
200; Polareczki (49., 61.), Suntešič (53.); Kosi (4.), Rajnar (26.), Sečko (60.)
AVTO RAJH LJUTOMER – ČARDA 1:0 (1:0)
100; Šnajder (44.)
TROMEJNIK G-SUKIČ – SERDICA KL.ŠINKO 2:0 (1:0)
250; Karnet (37.), Šinko (90/ag)
NŠ MURA – BISTRICA 5:2 (2:2)
350; Kozar (32.), Poredoš (39., 58.), Korpič (70.), Eduam (79.); Zver (14., 34.)
ČRENŠOVCI – TURNIŠČE 1:1 (0:1)
150; Kociper (66.); Recek (17.)
RK: Törnar (45.) – Črenšovci
ŠNK BAKOVCI – ODRANCI 1:6 (1:2)
250; Lukač (31.); Vori (36.), Ivanič M. (43.), Gostan (53., 84.), Ivanič L. (73.), Pavel (89.)
GRAD – ND LUŠT BELTINCI 2:2 (1:2)
280; Vrabelj (10.), Ribaš (66.); Sreš D. (3.), Krauthaker (40.)
RK: Sagadin (87.); Maroša (90.)