NAFTA 1903 – RAKIČAN 3:3 (0:2)
Polareczki (50., 61.), Šuntešič (53.); Kosi (4.), Rajnar (26.), Sečko (60.)

90′ + 3′ – Konec tekme v Lendavi. Zelo razburljivo srečanje se je končalo z neodločenim rezultatom 3:3. Hvala za vašo pozornost!
90′ – Druga menjava pri gostih. Igro zaradi poškodbe zapušča Godvajs, namesto njega je v igro prišel Kozar.
89′ – Rumeni karton za igralca Nafte 1903 Zagorca.
86′ – Tekma se približuje koncu, igralci že čutijo pomanjkanje energije, zato prihaja do napak pri igralcih obeh ekip.
85′ – Rumeni karton pri Rakičanu je prejel Bencak.
83′ – Prvi menjava pri gostih. Iz igre strelec drugega zadetka Rajnar, namesto njega v igro Vratar
80′ – Močan strel Horvata proti vratom Cipota! Žoga naj bi po prepričanju domačin gledalcev prešla golovo črto. Cipot je nato vendarle s skrajnimi močmi žogo izbil nazaj v igralno polje.
79′ – Rumeni karton za domačega igralca Gerencsérja.
78′ – V zadnjih minutah nekaj manjših napadov na lendavska vrata.
73′ – Igra se je po razburljivih zadnjih minutah malce umirila. Obe ekipi čakata na napake svojih nasprotnikov.
69′ – Še zadnja, tretja menjava za domačine. Igro je zapustil Bedo, na njegovo mesto je v igro prišel vezist Marky.
64′ – Druga menjava na tekmi za domačine. Tokrat je igro zapustil Sakušič, nadomestil ga je Horvat.
61′ – GOOOL! Domačini so hitro izid ponovno obrnili v svojo korist. Visoko žogo po podaji Karlovčeca je v gol ponovno z glavo poslal Polareczki.
60′ – GOOOL! Ponovno hiter protinapad gostov. Po izgubi žoge Puclina na robu gostujočega kazenskega prostora, so gostje krenili v hiter protinapad. Žoga je prišla do Sečka, ki je premagal gostujočega vratarja.
56′ – Priložnosti domačinov se vrstijo druga za drugo. Do strela z glavo je prišel Puclin, ampak je bil gostujoči vratar Cipot na mestu in je strel ubranil.
55′ – Pri domačinih je prišlo do prve menjave. Igro je zapustil Šimonka, namesto njega je v igro prišel Puclin.
53′- GOOOL! Akcijo so domačini pričeli iz kota, po prvem udarcu so gostje žogo izbili, ampak je Bedo ponovno poslal žogo v kazenski prostor. Tam je bil najvišji Šuntešič, ki je domačine vrnil v igro.
52′- Pritisk domačinov se nadaljuje. Močno je ustrelil Vöröš, ampak je žoga po dotiku enega izmed gostujočih branilcev žoga končala v kotu
50′ – GOOOL! Po začetnem domačem pritisku je Bedo z leve strani podal v kazenski prostor. Žoga je prišla do Polareczkega, ki je z kakšnih petih metrov žogo spravil v gostujočo mrežo.
48′ – Prvi poskus v drugem delu srečanja. Poskusil je Kosi, ampak žoga je končala v rokah Valentiča.
46′ – Pričetek drugega polčasa.

45′ – Konec prvega polčasa v Lendavi.
41′ – Neverjetna priložnost za domačine po prodoru Bedoja. Ta je podal v kazenski prostor, do strela je prišel Šimonka, ki je žogo slabo zadel, ampak je vseeno prišla do Polareczkega. Ta je z kakšnih petih metrov žogo poslal mimo vrat.
40′ – Domačini imajo še vedno žogo v svoji posesti, medtem ko gostje zgolj čakajo na protinapade, ki so se jim na tej tekmi že dvakrat obrestovali.
39′ – Ponovno rumeni karton za goste, tokrat ga je prejel Žeks zaradi namernega igranja z roko.
34′ – Rumeni karton za Gregorja, igralca Rakičana, ki je nepravilno ustavil gostujoči napad.
26′ – GOOOL! Povišanje vodstva za goste, ko je hitro akcijo gostov zaključil Rajnar. Bedo je na sredini igrišča izgubil žogo, vendar jo je še uspel izbiti v stranski avt. Gostje so hitro izvedli akcijo, žogo poslali na drugo vratnico, kjer se je odlično znašel Rajnar.
25′ – Velika priložnost za domačine! Karlovčec je leve strani podal visoko žogo v kazenski prostor, tam je bil najvišji Polareczki, ampak je žogo z glavo poslal mimo leve vratnice gostujočega vratarja Cipota.
21′ – Tekma se odvija med obema kazenskim prostoroma. Sicer imajo žogo v posesti večinoma Lendavčani.
16′ – Šečko je ponovno poskusil za goste, ampak so domačini žogo preusmerili v kot.
12′ – Zadetek Bedoja po poskusu Sakušiča iz prostega strela. A se je lendavska nogometna legenda znašla v prepovedanem položaju.
11′ – Prekršek gostujočin branilcev nad Polareczkim na robu kazenskega prostora. Sodnik je brez oklevanja piskal prekršek nad madžarskim napadalcem.
7′- Na igrišču prevladujejo domači nogometaši, a so ob zaključku akcij nenatančni.
4′ – GOOOL! Prvi zadetek na tekmi. Po hitrem protinapadu je Kosi uspešno izigral lendavsko obrambo, se sam znašel pred Valentićem in hladnokrvno zaključil za vodstvo gostov.
4′ – Prva priložnost za domače, poskusil je Bedo z roba kazenskega prostora, a je Cipot bil na mestu.
0′ – Tekma v lendavskem športnem parki se je pričela.

NAFTA 1903
[team1]

RAKIČAN
[team2]

V prvi tekmi 11. kroga bomo na SNPortal spremljali tekmo med lendavsko Nafto 1903 in Rakičanom. Nafta 1903 je v preteklem krogu remizirala z ekipo Odrancev, medtem ko so tokratni gostje iz Rakičana premagali ekipo Črenšovcev.