NAFTA 1903 – RAKIČAN 3:3 (0:2)
Polareczki (50., 61.), Šuntešič (53.); Kosi (4.), Rajnar (26.), Sečko (60.)

90′ + 3′ – Konec tekme v Lendavi. Zelo razburljivo srečanje se je končalo z neodločenim rezultatom 3:3. Hvala za vašo pozornost!
90′ – Druga menjava pri gostih. Igro zaradi poškodbe zapušča Godvajs, namesto njega je v igro prišel Kozar.
89′ – Rumeni karton za igralca Nafte 1903 Zagorca.
86′ – Tekma se približuje koncu, igralci že čutijo pomanjkanje energije, zato prihaja do napak pri igralcih obeh ekip.
85′ – Rumeni karton pri Rakičanu je prejel Bencak.
83′ – Prvi menjava pri gostih. Iz igre strelec drugega zadetka Rajnar, namesto njega v igro Vratar
80′ – Močan strel Horvata proti vratom Cipota! Žoga naj bi po prepričanju domačin gledalcev prešla golovo črto. Cipot je nato vendarle s skrajnimi močmi žogo izbil nazaj v igralno polje.
79′ – Rumeni karton za domačega igralca Gerencsérja.
78′ – V zadnjih minutah nekaj manjših napadov na lendavska vrata.
73′ – Igra se je po razburljivih zadnjih minutah malce umirila. Obe ekipi čakata na napake svojih nasprotnikov.
69′ – Še zadnja, tretja menjava za domačine. Igro je zapustil Bedo, na njegovo mesto je v igro prišel vezist Marky.
64′ – Druga menjava na tekmi za domačine. Tokrat je igro zapustil Sakušič, nadomestil ga je Horvat.
61′ – GOOOL! Domačini so hitro izid ponovno obrnili v svojo korist. Visoko žogo po podaji Karlovčeca je v gol ponovno z glavo poslal Polareczki.
60′ – GOOOL! Ponovno hiter protinapad gostov. Po izgubi žoge Puclina na robu gostujočega kazenskega prostora, so gostje krenili v hiter protinapad. Žoga je prišla do Sečka, ki je premagal gostujočega vratarja.
56′ – Priložnosti domačinov se vrstijo druga za drugo. Do strela z glavo je prišel Puclin, ampak je bil gostujoči vratar Cipot na mestu in je strel ubranil.
55′ – Pri domačinih je prišlo do prve menjave. Igro je zapustil Šimonka, namesto njega je v igro prišel Puclin.
53′- GOOOL! Akcijo so domačini pričeli iz kota, po prvem udarcu so gostje žogo izbili, ampak je Bedo ponovno poslal žogo v kazenski prostor. Tam je bil najvišji Šuntešič, ki je domačine vrnil v igro.
52′- Pritisk domačinov se nadaljuje. Močno je ustrelil Vöröš, ampak je žoga po dotiku enega izmed gostujočih branilcev žoga končala v kotu
50′ – GOOOL! Po začetnem domačem pritisku je Bedo z leve strani podal v kazenski prostor. Žoga je prišla do Polareczkega, ki je z kakšnih petih metrov žogo spravil v gostujočo mrežo.
48′ – Prvi poskus v drugem delu srečanja. Poskusil je Kosi, ampak žoga je končala v rokah Valentiča.
46′ – Pričetek drugega polčasa.

45′ – Konec prvega polčasa v Lendavi.
41′ – Neverjetna priložnost za domačine po prodoru Bedoja. Ta je podal v kazenski prostor, do strela je prišel Šimonka, ki je žogo slabo zadel, ampak je vseeno prišla do Polareczkega. Ta je z kakšnih petih metrov žogo poslal mimo vrat.
40′ – Domačini imajo še vedno žogo v svoji posesti, medtem ko gostje zgolj čakajo na protinapade, ki so se jim na tej tekmi že dvakrat obrestovali.
39′ – Ponovno rumeni karton za goste, tokrat ga je prejel Žeks zaradi namernega igranja z roko.
34′ – Rumeni karton za Gregorja, igralca Rakičana, ki je nepravilno ustavil gostujoči napad.
26′ – GOOOL! Povišanje vodstva za goste, ko je hitro akcijo gostov zaključil Rajnar. Bedo je na sredini igrišča izgubil žogo, vendar jo je še uspel izbiti v stranski avt. Gostje so hitro izvedli akcijo, žogo poslali na drugo vratnico, kjer se je odlično znašel Rajnar.
25′ – Velika priložnost za domačine! Karlovčec je leve strani podal visoko žogo v kazenski prostor, tam je bil najvišji Polareczki, ampak je žogo z glavo poslal mimo leve vratnice gostujočega vratarja Cipota.
21′ – Tekma se odvija med obema kazenskim prostoroma. Sicer imajo žogo v posesti večinoma Lendavčani.
16′ – Šečko je ponovno poskusil za goste, ampak so domačini žogo preusmerili v kot.
12′ – Zadetek Bedoja po poskusu Sakušiča iz prostega strela. A se je lendavska nogometna legenda znašla v prepovedanem položaju.
11′ – Prekršek gostujočin branilcev nad Polareczkim na robu kazenskega prostora. Sodnik je brez oklevanja piskal prekršek nad madžarskim napadalcem.
7′- Na igrišču prevladujejo domači nogometaši, a so ob zaključku akcij nenatančni.
4′ – GOOOL! Prvi zadetek na tekmi. Po hitrem protinapadu je Kosi uspešno izigral lendavsko obrambo, se sam znašel pred Valentićem in hladnokrvno zaključil za vodstvo gostov.
4′ – Prva priložnost za domače, poskusil je Bedo z roba kazenskega prostora, a je Cipot bil na mestu.
0′ – Tekma v lendavskem športnem parki se je pričela.

NAFTA 1903
[team1]

RAKIČAN
[team2]

V prvi tekmi 11. kroga bomo na SNPortal spremljali tekmo med lendavsko Nafto 1903 in Rakičanom. Nafta 1903 je v preteklem krogu remizirala z ekipo Odrancev, medtem ko so tokratni gostje iz Rakičana premagali ekipo Črenšovcev.

Naloži več novic od Boštjan Orban

Hude pritožbe na račun novega drugoligaša

Po poročanju Ekipe so se na srečanju, ki je odločalo za preboj v drugoligaško tekmovanje, …