Nogometaši Domžal se intenzivno pripravljajo na prve evropske preizkušnje, v Športnem parku v Domžalah so včeraj odigrali pripravljalno tekmo z Robotničkim in remizirali z izidom 1:1.

Na četrti preizkušnji Domžalčanov sta bila dosežena dva zadetka, oba v drugem delu. V prvem polčasu ni bilo veliko priložnosti za dosego zadetkov, delo pa sta dobro opravila Dejan Milić in gostujoči vratar. V 56. minuti so zadeli gostje, izkoristilo so napako Domžalčanov. Končni izid je v 77. minuti postavil Senijad Ibričić z zadetkom z bele točke.

NK Domžale – FK Rabotnički 1:1
Ibričić 77′ (11m)

NK Domžale: Milić, Guček, Urbančič, Žužek, Urh, Haljeta, Šipek, Dobrovoljc, Vrandečič, Rom, Hebaj

Muraši na drugi tekmi do remija

Nogometaši Mure so na drugi tekmi turškega dela priprav odigrali pripravljalni obračun pro…