Petkovo popoldne so za pripravljalno srečanje izkoristili tudi Radomljani in Zavrčani, ki so se v radomeljskim Športnem parku pomerili med seboj. Zmago so domov odnesli Haložani.

Tako kot v obeh jesenskih obračunih Prve lige Telekom Slovenije, se je srečanje tudi tokrat končala z izidom 2:1 v korist Zavrča, vsi trije zadetki pa so padli že v prvem polčasu. Varovanci trenerja Ivice Solomuna so povedli v tretji minuti, ko je radomeljsko mrežo načel Ante Mitrović, jeseni napadalec koprskega prvoligaša. Četrt ure kasneje je vodstvo povišal še Tomislav Kiš, ki se je v pripravah na spomladanski del sezone veselil že sedmega zadetka. Končni izid srečanja je v 25. minuti postavil Aleksander Zukić.

Radomljani bodo na delu tudi jutri, ko se bodo na domačem igrišču v sosedskem derbiju pomerili z nogometaši Roltek Doba.

KALCER RADOMLJE 1:2 ZAVRČ