Foto: Žan Pak Deli na Facebook Deli na Twitter Deli na Google+ Deli na Reddit Deli na Pinterest Deli na Linkedin Radomlje bodo novo sezono začele brez enega pomembnejših članov obrambne vrste. Hrvaški bočni branilec Matej Mamić po izteku pogodbe zapušča klub in se seli v Romunijo, kjer je podpisal pogodbo z drugoligašem Voluntarijem. Mamić je v zadnjih dveh sezonah predstavljal standardnega člana začetne enajsterice Radomelj. V slovenskem prvenstvu je zbral 58 nastopov in se uveljavil kot eden ključnih igralcev na desnem boku. Še pred nekaj meseci se je njegovo ime omenjalo tudi v povezavi z Olimpijo, vendar do prestopa v Ljubljano ni prišlo. Namesto tega se je 26-letni Hrvat odločil za nov izziv v Romuniji, kjer bo pri Voluntariju moči združil tudi z nekdanjim nogometašem Celja in Aluminija Lovrom Cvekom. Za Radomlje njegov odhod predstavlja novo kadrovsko spremembo pred začetkom sezone, v kateri bo klub pod vodstvom novega trenerja znova skušal ostati konkurenčen v Prvi ligi Telemach Tim Petek