Radomlje bodo novo sezono začele brez enega pomembnejših članov obrambne vrste. Hrvaški bočni branilec Matej Mamić po izteku pogodbe zapušča klub in se seli v Romunijo, kjer je podpisal pogodbo z drugoligašem Voluntarijem.


Mamić je v zadnjih dveh sezonah predstavljal standardnega člana začetne enajsterice Radomelj. V slovenskem prvenstvu je zbral 58 nastopov in se uveljavil kot eden ključnih igralcev na desnem boku.

Še pred nekaj meseci se je njegovo ime omenjalo tudi v povezavi z Olimpijo, vendar do prestopa v Ljubljano ni prišlo. Namesto tega se je 26-letni Hrvat odločil za nov izziv v Romuniji, kjer bo pri Voluntariju moči združil tudi z nekdanjim nogometašem Celja in Aluminija Lovrom Cvekom.

Za Radomlje njegov odhod predstavlja novo kadrovsko spremembo pred začetkom sezone, v kateri bo klub pod vodstvom novega trenerja znova skušal ostati konkurenčen v Prvi ligi Telemach

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od Tim Petek
Naloži več novic iz Prva Liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

Znani termini prvega kroga, otvoritev 36. sezone državnega prvenstva bo v Lendavi

Nogometna zveza Slovenije je potrdila termine za tekme prvega kroga državnega prvenstva. T…