V Ljutomeru je bila tekma med domačini in Bakovci odigrana že v soboto. Zanesljivo so slavili varovanci Boštjana Zemljiča, ki so goste ugnali s 3:0. Pred 100 gledalci je vse tri zadetke dosegel Šnajder. Tudi gostje so si pripravili nekaj zrelih priložnosti, a je bil drugi vratar Ljutomerja Mlinarič zanesljiv. Današnje nedeljsko dopoldne ne bo ostalo v lepem spominu igralcem Čarde. Gostje, ki so nastopili brez kaznovanega Zadravca, so prejeli pol ducata golov. Ekipa Rakičana, natančneje Karas, je svoj strelski pohod pričel že v 2. minuti srečanja. V nadaljevanju je slednji dosegel še dva zadetka. Za domačine sta še zadela Kos in Rajnar, žogo pa je v svojo mrežo poslal še Andrejč. Turnišče je tokrat gostilo ekipo Odrancev, ki so bili favorit tokratnega srečanja. A do zmage vendarle niso prišli na lahek način. V 22. minuti prvega dela srečanja je zadel Gostan ter tako postavil izid polčasa. V nadaljevanju je 400 glavo množico v Turnišču razveselil Takács. In ko je že vse kazalo, da se bosta ekipi razšli brez zmagovalca, je v 89. minuti tri točke Odrancem prinesel Smej.

Preostala štiri nedeljska srečanja niso prinesla večjih presenečenj. Tako je ekipa Beltincev na gostovanju v Bistrici brez večjih težav z zadetki Smodiša, Tkalca in Krauthakerja odnesla tri točke. Tekmo si je ogledalo blizu 400 gledalcev. Tokrat sta dve tekmi potekali tudi na Goričkem. V Serdici je gostovala ekipa Grada, ki je z novo zmago še vedno na vrhu lestvice, skupaj z Rakičanom. Za goste sta zadela Buček Huber dvakrat in Ribaš. Nedaleč stran je potekala še tekma med Tromejnikom iz Kuzme ter lendavsko Nafto 1903. Gledalci, zbralo se jih je približno 250, nisi videli zadetka. Obe ekipi sta si pripravili nekaj lepih priložnosti, a so sta bila oba vratarja zanesljiva. V Murski Soboti pa je potekala še tekma med domačo Muro in Črenšovci. V prvem delu srečanja gledalci niso videli zadetkov, so pa nato vendarle videli dva v nadaljevanju tekme. V 61. minuti je Ciglarič iz najstrožje kazni domačine popeljal v vodstvo. Korpič pa je pet minut pred koncem srečanja za domačine zadel še enkrat.