Sobotna tekma med Odranci in Ljutomerom se je razpletla po željah domačinov. Za domačine je bil dvakrat uspešen Gostan, po enkrat pa Jerebic, Vori in Raduha. Majerič je za goste zadel v 65. minuti. Rezultat bi lahko bil tudi drugačen, če ne bi v 61. minuti bil izključen gostujoči igralec Žinko, zaradi drugega rumenega opomina na tekmi. V Rakičanu je tokrat gostovala Serdica, ki se je uspešno upirala celotno tekmo. Edini gol so prejeli v zadnjih trenutkih prvega polčasa, ko je pred 200 domačimi gledalci zadel Kosi.

Turnišče in Bistrica sta imeli na dvoboju spodnjega dela lestvice pravo goliado. Prvi zadetek na tekmi je padel v 24. minuti, ko je zadel Koren. Še pred koncem prvega dela so gostje izid izenačili. V drugem delu pa je padlo še pet zadetkov. Gostje so vodili z 1:3, saj je v 57. minuti zadel Graj, manj kot deset minut kasneje pa je svojo mrežo zatresel še Recek. A domačini se niso predali in v 73. in 80. minuti je Horvat zadel dvakrat. Kakšne tri minute kasneje pa je za domačo zmago zadel še Lutar. Bakovci so na tekmi s Črenšovci prišli do prve zmage v letošnji sezoni. Čeprav so prvi v vodstvo prišli gostje v 29. minuti, so si slednji v nadaljevanju tudi zabili avtogol. Prvi del srečanja se je končal z neodločenim rezultatom. V 71. minuti pa je Zorko domačinom s svojim zadetkom prinesel prvo letošnjo zmago. Čarda je na domačem terenu presenetila ekipo Nafte 1903. Pred 200 gledalci so prav domačini prišli v vodstvo z zadetkom Gjereka. V drugem delu so gostje izenačili, priložnosti so se vrstile na obeh straneh, vendar zadetkov ni bilo.

Ob koncu poglejmo še dve tekmi, kjer so prevladovali nogometaši iz Goričkega. Grad je pred 600 gledalci premagal murskosoboško Muro s 3:1. Prvi polčas se je končal brez zadetkov, zato so pa gledalci v drugem delu videli štiri zadetke. Stošič je v 61. minuti goste popeljal v vodstvo, le pet minut kasneje so gostje preko Ciglariča izenačil. A neodločen rezultat ni trajal prav dolgo. V zadnjih desetih minutah so gostje nato prevzeli pobudo in zadeli še dvakrat. V Beltincih pa je gostovala ekipa Tromejnika, ki je prav tako slavila. Domačini so v vodstvo prišli v 14. minuti, a sta gostujoča Senekovič in Grah še do konca prvega dela izid preobrnila v korist gostov iz Kuzme.