Zaostalo tekmo 16. Kroga 3. SNL center sta odigrala Bohinj in Šenčur, na koncu sta si nasprotnika z Gorenjske razdelila po točko. Domači so dvakrat vodili, ob koncu pa lovili zaostanek in iztržili remi, z rezultatom 3:3.

Prvi polčasi je pripadel Bohinjcem, ki so do tega srečanja osvojili zgolj deset točk. Oba zadetka je dosegel Simon Rozman, v 17. in 30. minuti. Edini zadetek je v mrežo Bohinja dosegel Alen Drachuk v 22. Minuti, bil je to njegov prvi zadetek v dresu Šenčurja. V drugem polčasu so gostje obrnili z dvema zadetkoma, dvakrat je bil uspešen Samo Kokalj, v 64. Minuti z bele točke, le šest minut kasneje pa je zadel za prvo vodstvo svojega moštva. Domači se niso predali in iztržili točko v 73. minuti, ko se je hat-tricka veselil Rozman.  Včeraj je po zamenjavi Erika Križišnika na klopi gostov sedel dosedanji pomočnik Narsej Mubi. Že v soboto nasprotnika nadaljujeta s tekmovanjem v 3. SNL center, Bohinj gosti Lesce, medtem ko se Šenčur znova odpravlja na gostovanje, tokrat v Grosuplje.

Bohinj – Tinex Šenčur 3:3

Rozman 17′, 30′, 73′ (11m); Drachuk 22′, Kokalj 64′ (11m), 70′

Naloži več novic iz 3. liga center

Bled prevzema Kajtazovič

Naslov prvaka v 3 SNL center so znova osvojili Blejci, ob koncu pa je klop Gorenjcev zapus…