Podobno kot Krčani so tudi Domžalčani danes odigrali pripravljalno srečanje in kar z visokih 7:0 odpravili moldavski Ungheni. Srečanje so odigrali na celjski Areni Petrol, kjer bodo že v četrtek odigrali tudi 1. krog kvalifikacij za Ligo Evropa proti estonski Flori iz Talina. Zaradi poškodb danes niso nastopili Šipek, Kombi in Halilović.

Ungheni, ki je v elitnem moldavskem prvenstvu končal na zadnjem mestu in s tem izpadel v nižji rang tekmovanja, Domžalčanom ni bil dorasel nasprotnik. Že v 10. minuti so tokratni domačini na Areni Petrol povedli. Po podaji Firerja na prvo vratnico se je na pravem mestu znašel Volarič in iz bližine tudi zadel. Na drugi zadetek smo čakali vse do konca prvega polčasa. Tekla je 40. minuta ko je Repas lepo prodrl v kazenski prostor, tam našel Žinka, ki je zadel v desni kot vratarja Šabića. Na 3:0 je pred samim koncem prvega dela povišal Firer iz enajstmetrovke, potem ko je eden od gostujočih igralcev v kazenskem prostoru igral z roko.

V drugem polčasu se je strelski  ‘šov’ nadaljeval.  Že v šesti minuti nadaljevanja je po podaji Volariča iz kota z glavo zadel Dobrovoljc.  V 57. minuti je Balkovec z odlično podajo našel Repasa ki je z desetih metrov neubranljivo zadel za 5:0. V 80. minuti so gostje po drugem rumenem kartonu Petrića ostali še z igralcem manj, kar so Domžalčani izkoristili in do konca še dvakrat zadeli.  Najprej je že v naslednji minuti po izključitvi bil pred vrati, po podaji Franjića, najvišji Zemani, ki je z glavo premagal vratarja gostov Šabića. Piko na i pa je postavil Bizjak, ki je po podaji Ožbolta žogo poslal v prazno gostujočo mrežo in tako postavil končnih 7:0.

Naloži več novic od Erik Gruškovnjak

V petek ob 17.30 bodo nogometaši Maribora pred praznimi tribunami Ljudskega vrta gostili R…