Kadetska ekipa Domžal, ki 23 krogih kadetskega prvenstva še vedno zaseda vrh ligaške razpredelnice, je včeraj v domačem Športnem parku gostila angleške obiskovalce. Moštvo trenerja Dejana Dončića se je pomerilo s Southampton, dres katerega nosi tudi Oskar Cvjetičanin, sicer posojeni nogometaš Domžal.

Domžalčani so kadetsko ekipo Southamptona povabili na enotedenske priprave, v sklopu katerih sta se ekipi včeraj pomerili v prijateljskem obračunu, ki so ga z izidom 3:2 dobile Domžale. Za domače vodstvo po prvem polčasu sta poskrbela Gaber Petric, z 22 doseženimi zadetki daleč najboljši strelec kadetskega prvenstva, in Medin Bajrami, v drugem polčasu pa je zadetek za zmago prispeval še Tristan Jerin.

DOMŽALE U17 3:2 SOUTHAMPTON U17
Strelci za Domžale: Petric, Bajrami, Jerin