Po poročanju uradne spletne strani NK Rudar Velenje so se okrepili s še enim veznim igralcem. Rdeči dres bo v letošnji tako nosil še starejši od bratov Babić, Stjepan. Hrvat, ki je svojo kariero pričel v zagrebškem Dinamu je nazadnje igral za ljubljansko Olimpijo. Igral je tudi še za ruski Amkar, madžarski Kaposvar, hrvaške klube NK Zagreb, Inter Zaprešič ter Karlovac.


Stjepan Babić, star 26 let, je z Velenjčani podpisal enoletno pogodbo.

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od Boštjan Orban
Naloži več novic iz Prva Liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

Po epizodi v Celju se Nieto vrača v matični klub

Španski bočni branilec Juanjo Nieto se po dveh sezonah v dresu Celja ponovno vrača v domov…