Osrednji obračun kroga med četrto Izolo in drugim Tolminom ni prinesel pričakovane razburljivosti. Tolmin je bil na izolskem mestnem stadionu enostavno premočan nasprotnik za domače in je srečanje bolj kot ne odločil že v prvem polčasu, ko sta zadela Kravanja in Kavčič. Kompara je v nadaljevanju poskušal s spremembami, a ribiči tokrat enostavno niso imeli moči in kvalitete, da bi lahko še ogrozili nasprotnika. Tolmin tudi ob koncu jeseni tako trdno drži drugo mesto.

Vodilni Koper pričakovano ni imel večjih težav z Adrio. Mesto v postavi so dobili tudi nekateri, ki so v sredo proti Olimpiji počivali, že v peti minuti pa je prvi zadetek dosegel kapetan Hadžić. Domači so do polčasa še poskušali izenačiti, nato pa je njihova igra razpadla in Koper je dosegel še tri gole. Zadeli so Baša, Tomić in Kovačević, tako da stanje na vrhu lestvice ostaja nespremenjeno.

Za veliko presenečenje je poskrbela Plama, ki je pred domačo publiko z neobičajno visokim izidom 4:3 ugnala Primorje, junak je bil s tremi goli mladi Miklavčič. To je bila šele druga tretjeligaška zmaga za moštvo iz Podgrada, žal pa jo je lahko videlo le nekaj 10 gledalcev, pa še od teh jih je precej navijalo za goste. Razočarala je tudi Vipava, ki je pred domačo publiko le remizirala z Jadranom, potem ko je za goste izenačujoči zadetek tri minute pred koncem dosegel Dujmovič.