V sobotnem popoldnevu je bila na vzhodu odigrana zgolj ena tekma. Svojo prvo domačo tekmo so odigrali igralci Črenšovcev, ki so gostili ekipo iz Kuzme. Slednji so bili uspešnejši in so slavili s 2:4. V vodstvo so prišli že v 6. minuti srečanja, ampak so domačini že štiri minute kasneje rezultat izenačili. Srečanje se je nato vendarle malce umirilo, a so gostje v zadnjih minutah prvega dela prešli v vodstvo, ko sta zadela Senekovič in Andrejek. Slednji je zadel tudi v nadaljevanju tekme, končni izid in še en zadetek za domačine pa je dosegel Šernek v zaključku tekme. V večernem terminu je bila odigrana še tekma med lendavsko Nafto 1903 in ekipo Avto Rajh Ljutomera. Gledalci na lendavskem stadionu so videli borbeno igro. Na obeh straneh se je po enkrat zatresla prečka, še najbližje zadetku so bili domačini. Po prekršku gostov nad Karlovčem je sodnik Čontala pokazal na belo točko. Slednji je enajstmetrovko tudi izvajal, a je prleški vratar Kuzma strel ubranil. Ob koncu srečanja so si domači pripravili še nekaj priložnosti, a so bili ob zaključku nepazljivi ali pa je odlično posredoval gostujoči vratar Kuzma.

V Bakovcih sta se novopečena tretjeligaša razšla brez zadetkov. Oboji so imeli kar nekaj priložnosti, a zadetkov na srečanju gledalci vendarle niso videli. V Gradu je gostovala ekipa Bistrice, ki je v drugem delu srečanja popustila, kar so izkoristili domačini in slavili. Prvi je za goste zadel Žugelj, drugi zadetek na srečanju so si gostje zabili kar sami, ko je bil nepazljiv Lazar. Polčas se je tako končal z neodločenim rezultatom. V drugem delu so bolje krenili gostje, ki so v drugi minuti nadaljevanja zadeli preko Zvera. A se domačini vendarle niso pustili in po zadetkih Krpiča ter Tompa dosegli zmago in nove tri točke. Beltinci so na domačem terenu zanesljivo premagali ekipo Turnišča. Uspešna sta bila Smodiš in Tkalec, oba sta zadela že v prvem delu in rezultat 2:0 je bil tudi končni rezultat srečanja. Mura je gostovala pri sosednji Čardi iz Martjanec. Pred 500 gledalci so bili boljši gostje iz Murske Sobote. Za slednje je že v 10. minuti srečanja zadel Balažič, ko je po podaji iz leve strani žogo poslal v domača vrata. Še pred koncem prvega dela je prvi zadetek za Muro dosegel Eduam, ki je izkoristil napako domače obrambe. V začetku drugega polčasa je domači igralec Sandro Zadravec prejel dva rumena kartona v razmaku dveh minut ter svoje soigralce pustil na cedilu. A se domačini niso predali in so v 84. minuti rezultat znižali. Sapač je z roba kazenskega prostora poslal visoko žogo in premagal gostujočega vratarja. Zadnje in najzanimivejše srečanje se je v tem krogu odvijalo v Odrancih. V tekmo so odlično krenili domačini, ki so po zadetku Vorija iz najstrožje kazni prešli v vodstvo. V drugem delu srečanja so domačini še povečali vodstvo, ko je zadel Botjak. Gostje iz Rakičana se niso predali in so v nadaljevanju pritisnili domačine na svojo polovico, kar se jim je tudi obrestovalo. V 63. minuti je Karas znižal rezultat, petnajst minut kasneje pa je bilo vodstvo domačinov že izničeno. Godvajs je bil uspešen iz najstrožje kazni. Ko je že vse kazalo, da se bosta ekipi razšli brez zmagovalca, je Kos v 93. minuti srečanja dosegel še en zadetek za goste in jim tako zagotovil pomembne tri točke v boju za najvišja mesta.

ČRENŠOVCI – TROMEJNIK G-SUKIČ 2:4 (1:3)
200; Bagari (10.), Šernek (90.); Grah (6.), Senekovič (41.), Andrejek (44., 56.)
NAFTA 1903 – AVTO RAJH LJUTOMER 0:0