Velenjčani bodo v nadaljevanje državnega prvenstva krenili brez pomoči Matica Žitka. Nogometaš iz Brezovice pri Ljubljani, ki je v jesenskem delu sezone za knape v dvanajstih nastopih zbral 809 ligaških minut, se je preselil na Poljsko.


Kot smo poročali že pred dnevi, se je nekdanji član Interblocka in Celja dokazoval na preizkušnji pri poljskem drugoligašu Olimpii Grudziadz. V preteklosti sta za klub igrala Denis Popović in Rok Elsner, od poletja naprej pa za zadnjeuvrščeni klub druge poljske lige, ki je pozimi preizkušal tudi Mateja Poplatnika in Jovana Vidovića, igra Dejan Žigon.

Žitko, ki je pred dnevi že odigral pripravljalno srečanje proti Wisli Plock, je na nekajdnevni preizkušnji zadovoljil pričakovanja vodstva, dolžine sklenjene pogodbe pa v klubu niso razkrili.

  • Ajaxov talent podpisal za Celje

    Nogometni klub Celje je z navdušenjem naznanil podpis pogodbe z Jahnoahom Markelom, 21-let…
  • Zmaji dobili novega člana

    Nogometni klub Olimpija je okrepil svoje vrste z novim igralcem. Gre za 23-letnika iz Nemč…
  • Znani so pari za sezono 2024/25

    Danes ob 12:00 je na sedežu Nogometne zveze Slovenije potekal žreb parov za sezono 2024/25…
Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od Peter Dominko
Naloži več novic iz Prva Liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

Maribor utišal Celje in ohranil upe na naslov prvaka

Nogometaši Maribora so v štajerskem derbiju na stadionu Z’dežele z 2:1 premagali Cel…