Prvo pripravljalno srečanje so danes odigrali tudi nogometaši Zavrča. Močno spremenjena ekipa je pod vodstvom novega trenerja Ivice Solomuna z izidom 3:1 ugnala Ivančno Gorico, ki je jeseni v 3. SNL center zasedla tretje mesto.

Na umetni travnati zelenici Športnega parka v Kidričevem so prvi polčas dobili gostje. Ivančani so na odmor odšli z vodstvom, potem ko je eden od završkih nogometašev v svojem kazenskem prostoru igral z roko, gostje pa so bili uspešni z bele točke. V drugem polčasu so Haložani hitro prišli do preobrata. Izid je poravnal Blaž Dobaj, ki mu igrišča v Kidričevem niso tuja, saj gre za nekdanjega člana Aluminija. V nadaljevanju srečanja je z dvema zadetkoma preobrat potrdil Jure Matjašič, ki bo tudi spomladi eno močnejših orožij Zavrča.

Četa trenerja Solomuna bo novo preizkušnjo odigrala že v sredo, tudi tokrat v Kidričevem, ko se bo pomerila z domačim Aluminijem.

ZAVRČ 3:1 (0:1) IVANČNA GORICA
Strelci za Zavrč: Dobaj, Matjašič (2x)