Že včeraj dopoldne smo poročali, da so nogometaši Olimpije dobili pripravljalni obračun z Zagrebom. Zmaji so v dvoboju preobratov na koncu slavili zmago z izidom 5:4, zadetkov so se razveselili Aris Zarifović, Ricardo Alves, Julius Wobay, Blessing Eleke in Antonio Mlinar Delamea.

Slednji je v 82. minuti zadel za končnih 5:4, po tem ko je odlično reagiral po predložku Denisa Klinarja in v slogu napadalcev žogo s prvim dotikom v mrežo Zagreba poslal z volej udarcem. 24-letni Mozirčan se je razveselil prvega zadetka po daljši odsotnosti, ki je bila posledica poškodbe kolena, zaradi katere v letošnji sezoni na uradnih tekmah ni odigral še niti minute.