Strelska forma Josipa Iličića se je v zadnjih tednih nekoliko umirila. Kranjčan je zadnji zadetek dosegel 24. januarja, ko je zatresel mrežo Torina, zato pa za slovenske zadetke v Serie A skrbi Valter Birsa.

Šempetrčan je minuli vikend izkoristil najstrožjo kazen v gosteh pri že omenjenem Torinu, danes pa je izkoristil novo najstrožjo kazen. V 29. minuti obračuna s Sassuolom je Chievo povedel v vodstvo z 1:0 in se veselil že petega zadetka v letošnji sezoni. Vodstvo Verončanov je trajalo zgolj minuto, saj so gostje že v naslednjem napadu izenačili z evrogolom Sansoneja.

Medtem ko je Cesar v domači obrambi odigral celotno srečanje, je Birsa igrišče zapustil v 69. minuti.