V okviru 19. kroga Prve lige Telekom Slovenije se na zelenici Arene Petrol merita Celje in Zavrč. Ob polčasu grofje vodijo že s 3:0, Haložani pa so prvi zadetek prejeli že v prvi minuti, takoj po začetku igre.

Celjani so namreč ekspresno krenili s sredine igrišča, po desni strani je potegnil Marko Jakolić, žogo podal pred gol, kjer je neodločnost gostujočih branilcev izkoristil Benjamin Verbič in po vsega enajstih sekundah zatresel mrežo Zavrča. Vojničan, ki je bil pred dnevi blizu reprezentančnega debija, si je tako podaril najlepšo darilo za 21. rojstni dan, ki ga je praznoval pred dvema dnevoma, saj je s hitrim zadetkom postavil nov rekordni mejnik slovenskega državnega prvenstva.

Pred zadetkom Verbiča sta si rekord lastila Fabijan Cipot in Vlado Milošević, ki sta za zadetek v dresu Mure in Beltincev potrebovala vsega petnajst sekund.