Na prvi tekmi 36. kroga Prve Lige Telemach sta se v sosedskem derbiju udarili ekipi Domžal in Radomelj, ki sta se obenem borili za višjo mesto na končni prvenstveni lestvici. Pred obračunom so prednost imeli Radomljani, ki so pred rumeno družino poskušali ohraniti eno točko razlike. Štiri zaporedne zmage so dobro popotnico dale ekipi Nermina Bašića, še posebej je dobro zvenela tista proti prvouvrščenemu Kopru.

V sobotni obračun, ki je potekal v lepem vremenu so bolje krenili Domžalčani. Po poskusu Perca, ki je v peti minuti nerodno sprejel žogo, se je izkazal vratar domačih Emil Velić. Zapretila sta še Jakupović in Jovičević, a Velić je bil vedno na mestu in potrdil, da je v drugem delu sezone mlinarje res težko premagati. Nato pa šok za Domžale – Mario Čuić je v 28. minuti zadel za domače, podal pa mu je morda celo najboljši nakup letošnje zime Tomislav Mrkonjić. A veselje Radomelj ni trajalo dolgo, mlada naveza Repas in Adamov, ki je zadel, je takoj skreirala izenačenje rumenih, potem ko sta po hitri kombinaciji v 37. minuti poravnala izid, ki je veljal tudi kot rezultat prvega polčasa.

Domžalčani so tudi v drugo polovico tekme krenili odločno. Po nespretnosti Rugaševića v lastnem kazenskem prostoru so že 7 minut po začetku drugega dela izkoristili enajsmetrovko, pod katero se je podpisal Arnel Jakupović s svojim 12. zadetkom v tej sezoni Prve Lige Telemach. Tudi tokrat pa prednost ni bila zadržana, na drugi strani je 5 minut kasneje z nekaj sreče žogo čez črto spravil Andrej Pogačar in v zadnje pol ure igre sta ekipi znova krenili z izenačenim rezultatom. A preobratov še ni bilo konec! V nori tekmi je za vodstvo Radomelj poskrbel Ivan Šarić, ki je tako začinil nov preobrat domačih in poskrbel za delirij v vrstah Mlinarjev na tribunah. Domžale so potem zopet poskrbele za izenačenje, junak pa Adamov, ki je s srečnim poizkusom od daleč ponovno matiral presenečenega Velića.

Po nori tekmi, ki je poskrbela še z nekaj priložnostmi, sta se tako tekmeca razšla z neodločenih 3:3 in poskrbela za razburljiv uvod v zadnji krog sezone. Radomlje tako prvič v zgodovini sezono zaključujejo na višjem mestu na ligaški razpredelnici kot Domžale, katere sedaj čaka poletje polno sprememb.