Kot so sporočili iz posavskega prvoligaš dosedanji prvi trener Krčanov Alen Ščulac zapušča klop NK Krško. Ščulac je ekipo prevzel v začetku leta 2018, vodstvo kluba pa se je v zadnjem obdobju kot poročajo večkrat sestalo s trenerjem. Glede na pogovore in trenutno stanje na lestvici se je vodstvo kluba odločilo, da v članski ekipo potrebujejo spremembo.


Do konca jesenskega dela sezone bo člansko ekipo vodil dosedanji pomočnik glavnega trenerja Radovan Karanović. Novega trenerja pa bo posavski klub predstavil do konca tega koledarskega leta.

Spomnimo, Krčani trenutno zasedajo zadnje mesto na lestvici, na svojem računu imajo ob dveh zmagah še šest neodločenih rezultatov in kar osem porazov. Za velenjskim Rudarjem na devetem mestu zaostajajo za tri točke.

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od Uredništvo SNPortal.si
Naloži več novic iz Prva Liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

Olimpija nad Vllaznio kot valjar – štiri gole za opozorilo Evropi, Radomlje šokirale Dinamo

Slovenski prvoligaši so na pripravljalnih tekmah pokazali zobe – in to proti uglednim tekm…