Še preden je Izet Rastoder naznanil svoj odhod iz kluba, so se v taboru Olimpije za sodelovanje zahvalili dvema nogometašema. Po pričakovanjih Stožice zapuščata Stjepan Babić in Aleksandar Lazevski, ki v zeleno-belem dresu nista pustila globljega pečata.


Hrvaško-makedonski dvojec je bil del zimskega paketa zdaj že bivšega športnega direktorja zmajev, Milenka Ačimovića, ki se je dober teden nazaj še drugič poslovil od Olimpije. Lazevski in Babić sta pred začetkom nadaljevanja sezone z Ljubljančani sklenila enoletni odgovor, ki pa sta ga po sporazumni prekinitvi dogovora opravila zgolj v polovični meri.

Aleksandar Lazevski, v preteklosti tudi član beograjskega Partizana, je za Olimpijo zbral sedem nastopov, Stjepan Babić, sicer starejši velenjskega Maria Babića, pa si je zeleno-beli dres nadel enajstkrat.

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od Peter Dominko
Naloži več novic iz Prva Liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

Zmajski dragulj poletel v Belgijo: Florucz Olimpijo zamenjal za prvake iz Bruslja

Po dveh sezonah v zeleno-belem dresu se Raul Florucz poslavlja od Ljubljane. Eden najbolj …