Četrti medsebojni obračun Zavrča in Olimpije se je znova končal z zmago Ljubljančanov. Zavrčani so povedli v izdihljajih prvega polčasa, ko je podajo Kelenca izkoristil Kiš. Ljubljančani se niso predali in v drugem polčasu najprej izenačili, v 55. minuti je bil najvišji Mitrović, v 88. minuti pa je za tri točke Olimpije zadel še Šporar. Kljub temu je bila zmaga Olimpije pirova, saj so Domžalčani z zmago nad Radomljani potrdili evropsko vozovnico.

Srečanje so na močno razmočenem igrišču bolje pričeli gostje, ki so do prvega strela prišli v peti minuti, ko pa je Rodić z 20 metrov sprožil mimo leve vratnice domačih vrat. V nadaljevanju zaključnih poizkusov ni bilo, čeprav sta obe ekipi skušali napadati, a močno razmočena zelenica ni dovoljevala najboljšega nogometa. V 23. minuti je Matić z 20 metrov sprožil preko vrat, sedem minut zatem pa je bil precej nevarnejši Baskera. Rodić je izsilil prekršek dobrih 23 metrov, prosti strel je izvedel Baskera, vendar meril tik na prečnikom. V 32. minuti so si Zavrčani v vsega nekaj sekundah priigrali tri udarce iz kota, po drugem kotu pa so Ljubljančani žogo izbili iz kazenskega prostora, s 23 metrov pa je sprožil Polić, a je Brljak žogo s skrajnimi močmi izbil preko vrat. Minuto zatem je streljal še Novoselec, a meril previsoko. Sledila je krajša prekinitev zaradi poškodbe Brljaka, ki je nekaj minut še vztrajal v golu Olimpije, v 43. minuti pa ga je zamenjal Šeliga. Še pred tem, v 41. minuti so v nevaren napad krenili gostje, a je Šporar v zaključku izgubil žogo. Zato pa je v 45. minuti za veselje domačih gledalcev poskrbel Kiš. Z desne strani kazenskega prostora je podal Kelenc, Kiš se je pred golom otresel svojega čuvaja in s sedmih metrov zadel v daljši kot ljubljanskih vrat.

V drugi polčas so bolje krenili Ljubljančani in v tretji minuti nadaljevanja zapretili preko Finka, precej nevarnejšo akcijo pa so v 54. minuti izpeljali Haložani. Težak je s podajo z leve strani igrišča na nasprotnem koncu kazenskega prostora našel Matjašiča, ki je meril v daljši kot, vendar zgrešil okvir vrat. Ljubljančani so hitro odgovorili. V 55. minuti se je po strelu Šporarja, ki je sprožil z leve strani, po strelu v daljši kot izkazal Pridigar in žogo odbil v polje. Zato pa se je domača mreža zatresla minuto kasneje, ko je Baskera izvedel prosti strel z desne strani igrišča, na bližnji vratnici pa je najvišje skočil Mitrović in izid poravnal na 1:1. Tudi Zavrčani niso ostali dolžni, po uri igre je z glavo preko gola streljal Kiš. Precej nevarnejši so bili Zavrčani v 70. in 71. minuti. Najprej Matjašič ni izkoristil lepe globinske podaja Kiša, saj je z desne strani kazenskega prostora nastreljal zgolj vratarja Šeligo, minuto kasneje pa se Datković ni najbolje znašel sam pred ljubljanskim čuvajem mreže, saj je z bližine meril točno v Šeligo. V 73. minuti so si gostje priigrali prosti strel na robu kazenskega prostora, Pridigar je neugoden strel Kapuna odbil, Burgić pa z bližine žoge ni uspel spraviti v domačo mrežo. Dve minuti kasneje je za glasne vzdihe gledalcev poskrbel Muminović, ki je z 18 metrov prefinjeno sprožil v spodnji desni kot, vendar se je z odlično obrambo izkazal vratar Šeliga. Haložani so v drugem polčasu zapravili nekaj zrelih priložnosti in bili za to kaznovani v 88. minuti. Nekdanji Zavrčan Golubar je podal z leve strani igrišča, Burić je žogo s prsmi spustil do Šporarja, ki je neubranljivo zaključil z roba kazenskega prostora in poskrbel za zmago Ljubljančanov.