Nogometaši Olimpije so včeraj odigrali svojo četrto tekmo v tem pripravljalnem obdobju in zabeležili prvi poraz. Z minimalno prednostjo so obračun dobili nogometaši Čukaričkega. Srbski klub, ki je preteklo sezono zaključil na tretjem mestu, je slavil s končnih 2:3.

Gostje so obračun dobro odprli že v peti minuti, ko je zadel Stefan Kovač. Varovanci Roberta Prosinečkega so izenačili tik pred odmorom, ko je v polno meril Tilen Kompan, a Srbi so po silovitem začetku drugega polčasa in zadetkoma Adzica in Mame Ndiayeja že v 59. minuti vodili s 1:3. Za Olimpijo je v 89. minuti zadel Dino Špehar in s tem postavil končni izid, Olimpija 2:3 Čukarički.

Naslednjo pripravljalno tekmo bodo Ljubljančani odigrali proti ekipi Šibenika, s katerimi se bodo pomerili v četrtek, 30. 06. 2022.