Mariborčani so v četrtem pripravljalnem testu prišli še do četrte zmage, na igrišču z umetno travnato površino v Lendavi so s 4:0 premagali tretjeligaša iz Beltincev, med strelce sta se v prvem polčasu vpisala Mezga in Šuler, ki je zadel prvič po prestopu, v drugem delu igre pa sta zmago v razmiku treh minut potrdila Moravac in Fajić.

Mariborčani so že po prvih sekundah krenili proti vratom tretjeligaša in preko Mezga povedli že v 4. minuti. Mezga je lepo utekel za hrbet beltinške obrambe in s strelom po tleh iz desne strani kazenskega prostora zadel za 1:0. Mariborčani so pritiskali tudi v nadaljevanju tekme, vodstvo pa so podvojili v 39. minuti, ko je po podaji Cvijanovićevi podaji iz kota z glavo zadel novinec Šuler, za katerega je bil prvenec v vijoličastem dresu. Šimundža je ob polčasu zamenjal enajsterico, tretji zadetek pa je padel v 75. minuti, ko je Filipović s podajo v prazen prostor zaposlil Moravca, ki je bil hitrejši od beltinškega vratarja. Zadnji zadetek pa je padel tri minute kasneje, Bohar je najprej streljal iz roba kazenskega prostora, zadel vratnico, žogo pa je iz bližine v mrežo pospravil Fajić.

AVTO ŠKAFAR BELTINCI 0:4 MARIBOR
Mezga (4), Šuler (39), Moravac (73), Fajić (77)

Avto Škafar Beltinci: Maučec, Pavel, Slavič, Smej, Hartman, L. Sreš, Smodiš, D. Sreš, Berden, Maroša, Kerec. Igrali so še: Vinčec, Zlatar, Krauthaker, Tkalec. Trener: Goran Gutalj.
Maribor – prvi polčas: Cotman, Mejač, Rajčević, Šuler, Trajkovski, Mezga, Dervišević, Cvijanović, Črnic, Tavares, Mendy. Drugi polčas: Handanović, Milec, Vuklišević, Arghus, Viler, Bohar, Mertelj, Filipović, Moravac, Fajić, Zahovič. Trener: Ante Šimundža.