Mariborčani so v enajsti tekmi priprav na spomladanski del sezone doživeli prvi poraz. V zadnji tekmi priprav v turškem Beleku je bil z 1:2 boljši beograjski Partizan, ki je Štajerce ugnal tudi v lanskem letu, ko je slavil s kar 4:0.

Beograjčani so povedli v deveti minuti, iz prve prave priložnosti, ko je odlično diagonalno podajo izkoristil Bogosavac, ki je po spretnem sprejemu žoge z roba kazenskega prostora zaključil v spodnji levi kot. Mariborčani so izenačili v 29. minuti, ko je Volaš izsilil enajstmetrovko, ki jo je zanesljivo izvedel Ibraimi. Črno-beli so silovito krenili tudi v drugi polčas in povedli že v drugi minuti nadaljevanja, ko je po podaji Saše Ilića po levi strani igrišča potegnil Volkov in v nadaljevanju akcije pred golom zaposlil osamljenega Šaponjića, ki mu ni bilo težko zadeti za novo vodstvo Partizana. Beograjčani so si v končnici priigrali še eno priložnost za povišanje vodstva, ko je v 87. minuti po predložku Lukića streljal Brašanac, a je Mariborčane rešila leva vratnice.

MARIBOR 1:2 PARTIZAN BEOGRAD
Ibraimi (29′); Bogosavac (9′), Šaponjić (47′)

Maribor: Handanović, Stojanović, Rajčević, Šuler, Viler, Vršič, Filipović, Mertelj, Ibraimi, Tavares, Volaš. Igrali so še: Bohar, Zahović, Sallalich, Mendy. Trener: Ante Šimundža.
Partizan: Kljajić, Stevanović, Bogosavac, B. Ilić, Volkov, Babović, S. Ilić, Lukić, Marković, Marinković, Šaponjić. Trener: Marko Nikolić.