Mariborčani so odigrali še drugo tekmo v tem pripravljalnem obdobju in prišli še do druge tesne zmage. Vijoličasti so se na Cvenu pomerili z drugoligašem Veržejem, v dresu katerega je nastopilo kar nekaj posojenih nogometašev Maribora.

Trener prleškega drugoligaša Zlatko Gabor je imel iz Maribora na voljo Keka, Hotića, Živka in Zahovića, ki je v 22. minuti sicer izenačil na 1:1. Že v 4. minuti je vijoličaste v vodstvo popeljal Mendy, ki je zadel že na prvi tekmi proti Kapfenbergu. Srečanje pa je v prid Maribora še drugič zapored obrnil mladi Sirk, ki je po okrevanju po poškodbi končno dočakal tudi nekaj več članskih minut v dresu vijolic. Mariborčane naslednja preizkušnja čaka v torek, ko se bodo v Lendavi pomerili z madžarskim Haladasem.

FARMTECH VERŽEJ 1:2 MARIBOR
Strelci: Zahović (22); Mendy (4), Sirk  (87)

Farmtech Veržej: Andrejč, Lukač, Polajžer, Kek, Ropoša, Hotić, Zahović, Živko, Vinkovič, Trstenjak, Mauko. Igrali so še: Kavaš, Domjan, Hodnik, Kocuvan, Kavčič, Sečko, Pelcl, Slana. Trener: Zlatko Gabor.
Maribor – prvi polčas: Pridigar (od 31. Cotman), Mejač, Vuklišević, Arghus, Trajkovski, Mertelj, Cvijanović, Ceppelini, Stojanović, Mendy, TavaresDrugi polčas: Cotman (od 61. Handanović), Moravac, Šuler, Rajčević, Viler, Filipović, Dervišević, Mezga, Bohar, Sirk, Fajić.Trener: Ante Šimundža.